ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Новий кліп = національний рекорд. O'Torvald
Що найголовніше для кожного виконавця? Звичайно, його прихильники. Віддані, чесні, відкриті. Вони кожного разу з поспіхом відправляються на концерт улюбленого гурту, аби не тільки побачити та почути нові творчі доробки, а й підтримати своєю присутністю.
Минулорічні представники України на Євробаченні, гурт O'Torvald презентували перед європейським туром свій новий кліп "Ліхтарі". Його учасники гурту присвятили всім своїм фанатам, завдяки яким стають кращими і мають мотивацію творити далі.
1_4004
Ідея створити таку композицію і кліп виникла у фронтмена гурту Жені Галича під час концерту, саме тоді, коли тисячний зал запалив вогники своїх мобільних телефонів, та співав в унісон з виконавцями.
Але O'Torvald не просто подарували шанувальникам нову пісню, вони подарували всім українцям національний рекорд. Адже презентувати кліп було вирішено на медіа-фасаді України, роміщеному на ТРЦ Гулівер.
На 17 тис. кв. метрів глядачі мали можливість побачити відео, що і  було зафіксовано представниками Нацреєстра Рекордів України.
Режисер кліпу Анастасія Ковальчук зазначає, що разом з командою не мала на меті створювати складний сюжет, аби не відволікати слухачів від головного змісту композиції.