ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Новий і останній? Міні альбом від Kozak System
Мужнім, брутальним та бородатим чоловікам теж не чужі ліричні мотиви в творчості. Ось і новий мініальбом "Не моя" від Kozak System порадував та здивував шанувальників своїм наповненням.
Самі учасники гурту теж дещо здивовані "продуктом", який вийшов, адже зазвичай грають динамічну та запальну музику. Але "Не моя" - це своєрідна збірка пісень про всі відтінки кохання. Хоча, прослухавши 9 треків альбому, все ж виявляється, що лейтмотивом нових пісень є все ж страждання. Через невзаємні почуття, образу, біль. Кохання, що приносить страждання та стає фатальним.
ks-ne-moya400
Ідея створення такого чуттєвого та емоційного альбому з'явилася в учасників гурту після того, як пісня на вірш Миколи Вінграновсього "Не моя" отримала популярність та стала все частіше з'являтися в ротації українських радіостанцій (до того музика Kozak System часто лишалася поза їх увагою, адже, як то кажуть, була "неформат").
nRpzP5c
Такий, хоч і невеликий успіх, надихнув Kozak System створити ще кілька композицій у тому ж дусі.
Та дещо затьмарює задоволення від ліричної збірки розмови самих учасників гурту про те, що, скоріше за все, альбом "Не моя" може стати останнім в їх творчості. Збираються Kozak System у творчу відпустку, випускати лише окремі пісні чи взагалі припинити своє існування, поки невідомо.
Тож маємо час насолодитися новими роботами просто зараз.