ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Новий чаруючий кліп від Alyosha
Нещодавно неймовірна красуня Alyosha випустила новий кліп на пісню "Калина" і вже встигла зібрати велику кількість приємних відгуків.
Нагадаємо, що Alyosha - популярна українська співачка та композитор. Дівчина також представляла Україну на пісенному конкурсі Євробачення 2010 року з піснею "To be free".
У 2015 році Alyosha випустила альбом "Точка на карте", який складається з двох частин.
У 2016 році записала пісню "Поруч". Співачка зауважила, що слова пісні в неї просто виникли у голові, після того, як їй приснився Кузьма Скрябін. Олена зауважила, що у пісні використала не властивий собі стиль, але передала глибокий зміст словами, якими зазвичай користувався Андрій Кузьменко.
Навіть зараз, ставши 2 раз щасливою мамою, виконавиця продовжує радувати своїх прихильників цікавими новинками.
Цікаво, що сама пісня вийшла ще в квітні цього року.
В одній із соціальних мереж Alyosha зазначила: "Це не нова пісня – її було написано ще 4 роки тому, упродовж яких вона чекала свого часу. Мені здається, саме зараз настав цей момент. Вона є по-весняному яскравою, танцювальною, але водночас сповненою сильних емоцій та любові, і завдяки цьому передає силу та енергію всіх жінок України".
Окрім цього, на зйомках кліпу співачка повідомила, що "сонце було на нашому боці! Сяяло все і всі, особливо посмішки нашого надзвичайного балету".
Також вона додала: "Як же приємно працювати у команді профессіоналів і, що не менш важливо, у команді чуттєвих та чутливих творців (Олександр та Катерина Філатович з командою, Ольга Іпатова, Марина Борщевська, Ольга Риженко і мій продюсер Вадим Лисиця), величезне Дякую вам! Також дякую A TAN MAN by Andre Tan за допомогу".
А від себе додам, що ця пісня, надзвичайно зворушлива та ніжна, змушує підтанцьовувати й підспівувати, тому, безумовно, настрій вам підніме, а Рекорд FM, тим часом, бажає вам приємного прослуховування та гарного дня!