ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Новорічний подарунок від NK
Грудень - це той місяць, коли без перебільшення увесь світ зайнятий підготовкою до новорічних та різдвяних свят. Не дрімають в цей час і зірки шоу-бізнесу. Окрім того, що серед їх основних справ зазначені погодження корпоративів, вони не забувають радувати своїх шанувальників і новими хітами. Настя Каменських, яка нещодавно скоротила свій псевдонім до NK, теж вирішила зробити для шанувальників приємний сюрприз.
І ним стане не просто ще одна новорічна пісня, а цілий альбом та фільм, презентація якого відбудеться 25 грудня на каналі М1. Оновлена, і ще трохи незвична Каменських з'явится вже в образі дорослої, шикарної та дуже сексуальної жінки, відкинувши всі зухвалі замашки.
NK4
Впевнені, що тепер у співачки стане ще більше прихильників. Що ж чекає глядачів та слухачів в "Xmas with NK"? В альбом та фільм увійшли кращі різдвяні хіти, які Настя виконає на чотирьох мовах - українській, російській, іспанській та англійській.
Та є місце в альбомі і авторським пісням. Одну з яких зваблива суддя "Х-фактору" - 8 вже представила своїм фанам. Окрім того, що вона стала ще одним супер хітом в творчому доробку Каменських, композиція ще раз нагадала всім "злим язикам", що співпрацю з Потапом співачка не припинила. Ніхто не сварився, не розходився і не бив посуд.
73476_0
Потап став автором слів та музики до пісні "Чудо Рождества", яку сама Настя обожнює, адже, як і в дитинстві, до цих пір вірить в чудо. Радить те ж саме вона робити і всім іншим - вірити та творити добро своїми руками.
До речі, своїми враженнями про Різдво, спогадами, мріями та приємностями Настя поділиться з глядачами у своєму фільмі. Він обіцяє бути душевним та зворушливим.
А поки пропонуємо і вам порцію передноворічного настрою від NK.