ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Нова зворушлива композиція від Ірини Федишин
Нещодавно талановита українська співачка записала нову пісню "Ти тільки мій", яка вже встигла припасти до душі прихильникам.
Нагадаємо, що Ірина Федишин - українська співачка, яка працює у жанрі поп-музика.
Варто зазначити, що дівчина випустила чотири альбоми: "Твій Ангел" (2007), "Україна колядує" (2007), "Пароль" (2012), "Україна колядує" (2013).
У віці шести років майбутня співачка спробувала себе у ролі ведучої. Батько, хоч був музикантом, ніколи не вважав музику серйозною професією і мріяв, щоб дитина займалася шахами.
Першим музичним інструментом у майбутньої співачки був синтезатор, на якому, швидко навчившись імпровізувати, Іринка почала писати перші свої пісні.
У тринадцятирічному віці дівчинка вирішила здобути музичну освіту і пішла навчатися у музичну школу. Завдяки домашній освіті, її прийняли відразу до четвертого класу музичної школи, яку закінчила на відмінно.
Там вона вела концертні програми.
Здобуваючи економічну освіту в Львівському національному університеті імені Івана Франка, приватно навчалася музики й вокалу.
Брала участь в юнацьких конкурсах і фестивалях, де вигравала призи. Деякі пісні потрапляли до ротацій на українських радіостанціях. У 2005-му році співачка виступала в півфіналі національного конкурсу Євробачення, а в 2006-му та у 2009-му виступила в концертній програмі "Шлягер року".
Перша пісня "Перед образом Христа" була написана під час навчання в музичній школі.
Крім власного репертуару (і тексти, й музику пише сама), Ірина Федишин приваблює публіку яскравою сценографією, видовищними постановками.
Згідно з інформацією, поданою на сайті співачки, творчість Ірини Федишин розвивається в двох напрямках. Перший з них — це український народний стиль, який частково перегукується з українським мелосом, його добре і весело сприймають на різноманітних вечірках і забавах. А другий — популярна музика.
Ірина була учасницею творчого об'єднання "Ліра".
І до сьогодні співачка успішно працює й створює нові хіти. Ось так і зараз вийшла нова її композиція.
"Ти тільки мій" - пісня про істинне й вічне кохання. Вона неодмінно припаде до душі любителям поп-музики. А Рекорд ФМ бажає вам приємного прослуховування та гарного дня.