ТОП новина

Автор: alena
Нова "Родзинка" в композиції "ВодаВогонь"
У повноцінні музичні права вступив ремейк до пісні "ВодаВогонь" у записі якої взяла участь Українська артистка Злата Огнєвіч, композитором став музикант Олексій Зволинский, а автором слів э - Андрій Кузьменко.
"Кузьма створив образи, які вражають найвимогливішу уяву. Він мав унікальний талант описати звичайні речі звичайними словами, але так, що всі образи малюються прекрасними неабиякими картинами, кожна з яких обов'язково має глибинний сенс. Саме тому я відразу погодилася на пропозицію співпраці, адже пісні групи "Скрябін" - це те, що ніколи не буде забуто", - коментує Злата Огнєвіч.
"Для запису нової версії пісні "ВодаВогонь" ми запросили співачку з впізнаваним сильним вокалом і неймовірним відчуттям музики. Злата Огнєвіч - харизматична емоційна артистка, її голос дав пісні нове життя і правильну енергетику", - говорить автор музики Олексій Зволинский. Крім Злати, вокальну партію виконує і Женя Толочний, який вже деякий час їздить на гастролі з групою "Скрябін" як соліст. "Ця пісня для мене дуже особлива. Мені було незрозуміло, як вона обійшла мою увагу раніше. У ній так багато українського духу, якого, як мені здалося, ми зуміли домогтися в звучанні", - зазначає Женя Толочний.
Саунд-продюсером нової версії пісні "ВодаВогонь" виступив відомий музикант - Мілош Єліч з групи "Океан Ельзи". Піаніно в сучасному запису треку звучить також у його виконанні.
"Працювати над цією піснею було задоволенням і відповідальністю. Нелегко робити римейк. Завжди є оригінал, який люди пам'ятають і відповідальність - що треба зробити не гірше. Я впевнений, що у нас вийшло! А задоволення бо, по-перше, з першої репетиції ми знайшли спільну мову і класно і весело провели час, а по-друге, завжди задоволення працювати з класними музикантами, які швидко і легко на льоту схоплюють будь-яку ідею і самі пропонують свої!" - прокоментував співпрацю саунд-продюсер треку Мілош Єліч.
Перше публічне виконання композиції "ВодаВогонь" відбудеться в рамках сольного концерту Злати Огнєвіч восьмого грудня.
Джерело: tsn.ua