ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Нова платівка від гурту mr.Freeman
Роковою навинкою відзначився тернопільський колектив "mr.Freeman", випустивши свій новий міні-альбом.
Нова платівка отримала назву "Не Мовчи", презентувавши любителям музики 6 нових композицій зі вступним інтро-треком. Загальна протяжність EP трохи більше 20 хвилин.
Нагадаємо, що деякі композиції із альбому були презентовані ще раніше. Наприклад, про головний трек, який став основою всього EP "Не Мовчи", ми дізналися ще минулого літа.
До слова, саме про цю композицію музиканти писали: "Вперше за все існування групи написали пісню про наболіле. До цього старались абстрагуватись від політичних тем та від соціалних проблем. Але країна змінюється і змінюються обставини. Якщо ми будем мовчати, то мовчатимуть всі".
Також зазначимо, що особливістю нової роботи стало спеціально створене відео до платівки, що було записане на студії Art Record.
Щодо самого альбому, то в інтерв'ю одного із популярних музичних порталів музиканти відзначили: "Головна ідея нашого живого міні-альбому "Не Мовчи" полягає у тому, що ми прагнули зафіксувати у ньому максимально живе звучання, передати наші музику та емоції саме такими, якими вони є насправді. Ми все записували наживо для того, щоб ви змогли почули наше дихання! Роботу над релізом було розпочато ще років 5 назад, тому у нього увійшли як зовсім нові пісні, так і треки з майже 5-річною історією. Хочу подякувати усім, хто так чи інакше доклав руку та вміння до появи цього ЕР, усім, хто надихав на створення композицій, нашим рідним, які не бачили нас днями і ночами, друзям, які завжди підтримували, а ще країні, яка руйнує можливості, але загартовує характер".
Також хотілось би додати й про сам колектив, який був створений у Тернополі 2011 року. Після цього гурт здійснює декілька каверів та робить перші спроби свого запису. Щодо учасників "mr.Freeman", то наразі до складу групи входять: Vitaliy Tymchuk (вокал), Sergiy Stetsii (гітара), Oleksandr Zhyznomirskiy (бас), Illya Shydyvar (ударні).
Тепер перейдімо до самої платівки. Як на мене, новий альбом вийшов досить різноманітний, так як кожна композиція має свою окрему атмосферу. Дуже вдалим вийшло саме відео, завдяки якому всі ці композиції вдалося вилити в єдиний альбом, видавши одразу своєрідний концерт.
Щодо мене, то захопили дві останні композиції: "Триматися На Землі" та "Я Твій", які я вже додав до свого плейлисту.