ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Нова платівка від гурту Fontaliza
"Дочекалися!", - такі радісні слова викликав у своїх прихильників третій альбом українського альтернативного тріо-рок-гурту "Fontaliza".
Довгоочікуваною прем'єра стала третьою платівкою у творчому доробку колективу та отримала назву "Born In Coal Dust" і був презентований 9 треками, загальною протяжністю трохи більше 35 хвилин.
Самі музиканти, коментуючи свій альбом, зазначили: "З того часу, коли ми розпочали роботу над платівкою "Born in Coal Dust", багато подій трапилось як з нами, так і у нашому оточенні. У ній ми вирішили заспівати про те, що мало місце у нашому житті за цей час, про все те, що діялося навколо. Ми втрьох вважаємо, що з цим альбомом нам вдалося зробити великий крок у напрямку до того ідеального саунду, що звучить у наших головах".
Мені новий альбом дуже сподобався. Зокрема, одразу з першої композиції "Naked King" підсвідомо налаштовуєшся на драйвовий настрій. Прослухавуючи альбом, відчуваєш якісну гітарну партію як електро так і бас. Крім того акопмонемент гітари гармонійно доповнюють барабани.
Своєрідною "вишнею на торті" звісно стає україномовний сингл "Секретні Коди". Загалом платівка цікава та прослуховується на одному диханні, проте, що тут говорити, слухайте та насолоджуйтеся.