ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Ніжна, сумна та кричуща. Тіна Кароль (+ live video)
Тіна Кароль не полишає українських прихильників без новинок. Вона натхненно працює і раз за разом дарує нові пісні, кліпи, постає у нових, незвичних образах і все частіше ділиться особистими думками. Відверта та одночасно закрита, співачка справді вміло підігріває інтерес до своєї персони.
Всередині березня вона випустила надзвичайно душевний, надихаючий та відвертий visual-альбом "Інтонації", в якому глядачі мали змогу побачити велику частину закулісного життя Тіни.
custom
Відверті образи співачки стали приводом для зацікавленості її особистим життям. Бо ж вже давно подейкують, що Кароль нарешті знайшла своє щастя після смерті чоловіка.
Та от кардинально інші думки навіюють тексти з глибоким змістом, дещо сповнені суму та туги. Live-відео пісні "Шаг, шаг", з туру артистки на підтримку свого visual-альбому, вражає своєю проникливістю. Хоча, на відміну від кліпу, практично не має динаміки.
Тіна Кароль не співає, вона переживає кожну пісню, пропускає крізь себе, ніби транслюючи свій внутрішній стан. Це потужно та дуже емоційно.
До речі, всі, хто хоче знати більше про творчу роботу співачки, радимо підписатися на Інста-профіль зірки @tina_karol. Відео, фото зі зйомок нових кліпів, цікаві образи, які приміряє на себе співачка та море крутих локацій.