ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Ніколь Кідман – краса непідвладна часу
Важко повірити в те, що ця шикарна жінка відсвяткувала нещодавно свій 50-річний ювілей. І хоч би що там не говорили злі язики про десятки пластичних операцій, Ніколь і без них виглядала так, ніби час зупинився на позначці «30». Їй чудово вдається поєднувати роботу, продюсерську діяльність та головну роль свого життя – мами чотирьох дітей.
Напевно, поява на світ на теплих і сонячних Гавайях зробила свою справу – Кідман привнесла в кінематограф величезну кількість добра і приємних емоцій від своєї гри на екрані.
В школі її дражнили «стебельком» та «морквою» за надмірну худобу, але якраз це зіграло їй на руку у дорослому житті. Висока, тендітна жінка стала справжнім секс-символом. До речі, школу вона так і не закінчила через хворобу матері, і змушена була присвятити себе повністю домашній роботі. Та це не перешкодило дівчині з коефіцієнтом IQ 132 (рівень доктора наук) отримати роботу своєї мрії.
01_lYdO1mY
Та акторська професія часто дається Ніколь Кідман нелегко. Вона – дуже травматична особа. Під час зйомок фільму «Вторгнення» жінка потрапила в аварію, і була госпіталізована, та вже наступного дня з’явилася на знімальному майданчику.
А просто під час зйомок «Мулен Руж» Ніколь умудрилася зламати ребро, і в великій кількості сцен, де акторку можна побачити зблизька, вона – непорушна. Наслідки травми давали про себе знати. Та приємний бонус за такі неприємності все ж був. Режисер фільму активно просував акторку в світ кіно, і наполіг на тому, аби саме вона стала обличчям бренду Chanel No.5.
22e4a5ea44
За зйомки у рекламному ролику Chanel вона отримала найбільший в світі гонорар – 3,71 млн. доларів за 4-х хвилинне відео, і була внесена до Книги рекордів Гіннесу.
Незважаючи на досить щільний графік, акторка знаходить час на хобі. Колись вона захопилась написанням невеличких оповідань, і продовжує це робити до сьогодні. Опублікувати їх вона поки так і не наважилась, але зізнається, що вистачить їх вже більше, ніж на одну книгу.
Окрім письменництва, є у Ніколь ще одна слабкість – австралійський футбол. Вона намагається не пропустити жодного матчу улюбленої команди «Sydney Swans», і захоплюється її брутальними учасниками.
_e6f59c61
До речі, про чоловіків. Кідман одружена вдруге. Її перший чоловік – відомий актор Том Круз. Пара прожила у шлюбі 12 років, та криза відносин призвела до розлучення. Другий чоловік – співак та музикант Кіт Урбан, з ним акторка живе до сьогодні, і має двох дітей – першу доньку Ніколь народила сама, а другу для них з чоловіком виносила сурогатна матір.
Ну і останній цікавий факт – Кідман не визнає дублерів, тому всі небезпечні і «оголені» сцени грає самостійно. Маємо сказати, що для 50-річної жінки, що часто працює цілодобово, вона виглядає просто неперевершено, і продовжує залишатись об’єктом обожнювання мільйонів чоловіків в усьому світі.