ЦІКАВЕ

Автор: alena
НІ ПУХУ, НІ ПЕРА! (О.Torvald)
Отже, у 2017 році Україну на пісенному конкурсі Євробачення представлятиме гурт О.Torvald так вирішили і судді, і глядачі.
Пропонуємо трішки детальніше познайомитись з хлопцями із гурту.
Цей гурт не новачок на українській сцені – музиканти грають вже понад 10 років. Створений гурт у 2005 році у Полтаві, а вже через рік усі його учасники переїхали у Київ.
У колективі нині грають Женя Галич, Денис Мізюк, Микола Райда, Микита Васильєв та Олександр Солоха.
До речі, вокаліст гурту Женя Галич відомий українцям ще й як ведучий на телебаченні та радіо. Зокрема, дуже популярним свого часу було його шоу "Чіпси. Чікси. Лавандо$", що виходило на телеканалі М1.
На нацвідборі Євробачення хлопці виступили з піснею "Time". Пісня підкорила як суддів так і глядачів глибоким змістом та ефектним номером. Головна ідея виступу – не можна прожити двічі одну й ту ж хвилину, варто цінувати кожну мить.
Цікавий факт, ще перед оголошенням офіційних результатів фіналу вокаліст Галич пообіцяв всім своїм шанувальникам безкоштовний концерт в разі перемоги.
"Якщо ми будемо представляти Україну на Євробаченні, ми поставимо сцену на КПІ і будемо грати безкоштовний концерт в травні. Обіцяю",– запевнив Галич у своєму відео зверненні.
А ось і саме відео з нацвідбору на Євробачення.
Лідер гурту O.Torvald Женя Галич прокоментував перемогу в Нацвідборі на Євробачення.
"Півночі відповідав на повідомлення у всіх мережах. В мене, ніби, день народження! Дякую всім. Ви самі розумієте, що для нас це неочікувано, але ваша підтримка – це неймовірна сила! Дуже приємно, що ви з нами, і що наших людей стільки",– написав Галич.
Музикант також зазначив, що не всім подобається гурт, тому "бруд буде литись, хтоб не пройшов" і закликав прихильників не зважати на це.
Попутного вітру представникам гурту O.Torvald та НІ ПУХУ, НІ ПЕРА!