ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
«Нежданчік» в шоу-бізнесі: Сергій Притула заспівав з гуртом Клей Угрюмого
Коли молодий гурт стає раптом популярним, або ще нікому невідомі виконавці неочікуванно знімають дорогий кліп, частенько поговорюють, що таке може трапитися тільки «через ліжко», або за сприяння братів/кумів/сватів. Скажемо відверто – Сергій Притула з’явився на зірковому небосхилі у ролі співака саме завдяки «кумівству».
Дебют Сергія став дійсно неочікуваним для всіх прихильників його творчості. А от допоміг йому, а точніше – просто запросив, його кум, який є продюсером гурту Клей Угрюмого. Хлопцям був конче необхідний літній хіт, і щоб він став справді «смачним» до роботи над ним долучився Притула.
Так як видатними вокальними даними ведучий не володіє, то було вирішено, що реп – оптимальний варіант. А от всі четверо учасників «Клей Угрюмого» - вчителі музики. В студентські роки вони спробували заспівати разом в спектаклі, і з того часу стали вокальним гуртом, і навіть встигли взяти участь у шоу «Х-Фактор».
Пісня «Я на неї запав» - вокальний варіант посібника з пікапу. Що робити, щоб не виглядати «дурником»? Як привернути увагу дівчини, і не отримати ганебне «ні»? Відповіді на ці та інші питання є у клубному треку «Я на неї запав».
І скажемо без жартів, які, можливо, і були б тут доречними, що це чудовий «качовий» хіт, який однаково пасуватиме до вечірок та прослуховування в автомобілі. Хлопці постаралися на славу, тому поціновувачі української музики можуть насолоджуватися. Отак, вирішивши одного разу зробити пісню-прикол, можна отримати в результаті справжній хіт.
Пропонуємо зацінити просто зараз.