ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Нестандартний погляд на стандартні вбиральні
Вбиральні – місця, які постійно приймають своїх відвідувачів у різноманітних закладах. Та зазвичай, вони схожі одна на одну. Але є й такі, де хочеться затриматися довше, аби роздивитися і проникнутися ідеєю, яку майстерно вклав у них дизайнер.
До Всесвітнього дня туалету, що відзначають 19 листопада, ми вирішили зробити для вас невеличку віртуальну екскурсію найцікавішими туалетами світу.
07
1. Універмаг Chung Yo, Тайвань. Думаємо, що і ви не раз стикалися з тим, що поки ваші друзі насолоджуються смаколиками та напоями за столиком кафе, ви стоїте в черзі в туалет. Розробники вбиральні у торговому центрі Тайваню перейнялися цією проблемою, та створили вбиральню, в якій розмістили холодильник з пивом. Як то кажуть, чекаєте без відриву від процесу. Головне, не перебрати, бо ж поки п’єте пам'ятайте - ви все ще  стоїте в черзі.
До речі, в цьому в торговому центрі є ще цілих 13 туалетів, кожен з яких особливий по-своєму. Наприклад, в тому, що виконаний в баскетбольній тематиці, чоловікам пропонується потренуватися у влучності, адже пісуари зроблені у вигляді баскетбольних кілець.
cool-toilets16
2. Sketch, Великобританія. В одному з лондонських ресторанів ви зможете потрапити у справжній футуристичний світ. Перед вами постануть незвичайні сходи, в кінці яких розташовані вісім величезних глянцевих яєць. Багато хто з відвідувачів спочатку думає, що це – інсталяція. Але насправді всередині яєць знаходяться туалетні кабінки. Можливо, саме так будуть виглядати туалети майбутнього.
09
3. Бар 89, Нью-Йорк. Вбиральня цього закладу відома багатьом жителям і туристам. А все тому, що зайти до неї наважується не кожен. Кабінки зроблені з прозорого скла, але як тільки у них заходять відвідувачі, стається диво – скло стає непрозорим, і вже ніхто не побачить, чим займаються всередині. Та деяких відвідувачів лякає можлива несправність таких технологій. Хоча працівники закладу запевняють, що ніяких збоїв ще ні разу не було.
02 (1)
4. Ресторан Dolce&Gabbana, Італія. Чи могли відомі на весь світ модельєри погодитися на звичайний туалет у своєму ресторані? Звичайно ж, ні. Тому він виконаний по всім канонам моди і шику – все сяє та переливається. Саме тут роздумували над сенсом життя світові зірки – Періс Хілтон, Кайлі Міноуг, Жиель Бюндхен. Стіни біля умивальників прикрашає золотий бамбук, а біля самих рукомийників розміщені золоті підноси для мила. В кожній кабінці, до речі, є плазма, тому сумувати там точно не доведеться.
Single Toilet
5. Jade on 36 Bar, Шанхай, Китай. Всередині нічого особливого – унітаз та рукомийник. Але зовні кабінка нагадує космічний корабель. Вона виготовлена з сталі та має циліндричну форму. Найбільша проблема, яка постає на шляху відвідувачів – як потрапити всередину? Ні ручок, ні кнопок. А виявляється, все просто – потрібно просто розсунути двері. Інколи це стає справжнім катуванням для тих, кому треба терміново.
Як бачите, вбиральні часто перетворюються на плід фантазії дизайнерів, і привертають до себе більшу увагу, аніж заклади, в яких вони розташовані. Та з іншого боку, так легко можна забути, для чого ти зайшов до вбиральні - по нужді чи насолодитися мистецтвом.