ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Неочікувана новинка. Океан Ельзи
Коли з'явилась новина про те, що гурт Океан Ельзи йде у творчу відпустку, шанувальники гурту засмутилися. Та весь час, протягом якого музиканти на випускали нових хітів, виявилися насправді не повним затишшям. На своєму каналі в Youtube гурт несподіванно презентував нову пісню та кліп "Без тебе".
Як прокоментували вихід новинки учасники гурту: "Весна завжди приходить несподіванно". Автором тексту ліричної балади про самотнього чоловіка став фронтмен гурту Святослав Вакарчук. А режисером виступила Анна Бурячкова, відома співпрацею з багатьма українськими виконавцями.
900_okean-elzy
Зйомки проходили в Америці, де останнім часом гурт черпав натхнення. Головним героєм кліпу "Без тебе" сам Святослав Вакарчук, що по сценарію подорожує узбережжям в пошуках рідної душі.
Дорогою йому трапляється зустріти неймовірно велику кількість близнюків, і на їх фоні, людей, що ніколи не почуватимуться одинокими, бо вже з народження мають кращого друга, головний герой відчуває себе ще більш самотнім.
1364312
Та поневіряння все ж мають закінчитися, бо ж для кожного в цьому світі знайдеться "його" людина. Хеппі-енд кліпу все ж обнадіює.