ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Неможливе можливо. Нік Вуйчич
Як часто ми жаліємося на життя. Як часто шукаємо відмовки, аби щось не зробити. Як часто потребуємо доброго слова підтримки, а то й "чарівного пендуля". Насправді мати хорошого мотиватора - дуже важливо. Бо ж він і підтримає, і порадить, і побачить ситуацію зі сторони, і поділиться власним досвідом. Ця роль вже давно перетворилася на професію. І сьогодні ми розповімо вам неймовірну історію відомого на весь світ мотиваційного оратора, мецената та творчої людини - Ніка Вуйчича.
Він - та людина, чиї виступи збирають тисячні зали, а семінари розписані на рік вперед. Та багатьом може здатися, що ця людина приречена на страждання. Справа в тому, що у Ніка - дуже рідкісна спадкова хвороба - синдром тетраамелії, при якому відсутні всі чотири кінцівки.
13712800_1301470066549462_1514860340_n
Звичайно, чоловік страждав в дитинстві від своєї інвалідності, і в 10 років навіть намагався вчинити самогубство, але зумів взяти себе в руки і не тільки стати успішним, а й допомогти тисячам людей по усьому світу. Він має сім'ю, двох дітей та знову чекає на поповнення.
06120115-1246500897231_1246500897231_r
Його книжки - кладязь цінних порад, деякими з яких ми вирішили з вами поділитися.
1. Дякуйте за допомогу, але покладайтеся тільки на себе. Чудово, якщо в вашому житті є людина, яка завжди готова підтримати та допомогти, але чим більше зусиль ви самі докладете, тим більше можливостей отримаєте.
51m0efsTBgL._SX323_BO1,204,203,200_
2. Дія викликає реакцію. Якщо у вас є мета, але ви сидите склавши руки, то можете не сподіватись, що колись ви до неї дійдете. Бо ж ніхто не зробить це за вас. Але якщо ви йдете до своєї мети, і цей шлях виявляється важким та тернистим, ніколи не здавайтеся. Навіть коли ви готові опустити руки, примусьте себе попрацювати ще один день, тиждень, місяць. І результат вас обов'язково вразить.
voy61lv
3. Успішні люди - оптимісти. Адже саме це почуття заряджає енергією, дає сили діяти далі. На відміну від песимізму, який з 'їдає нашу силу волі, і дає можливість емоціям керувати нами.
1008089480
4. В житті завжди є вибір - бути обізленим на те, що у вас чогось немає, або бути вдячним за те, що у вас є. Життя надто швидкоплинне, і хтось, заходячи в море, жалкує, що його не чекає на березі Мазератті, а когось же чекає. А інші просто насолоджуються моментом, і тим, що у них є можливість побачити та відчути море, відпочити та насолодитися дрібницями.
Нік Вуйчич не полишає свою роботу по допомозі людям ні на хвилину, бо відчуває, що це його місія, яку поклав на нього Господь.