ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Неймовірна новинка від популярних KOZAK SYSTEM feat. YARMAK
Нещодавно 2 популярні українські колективи випустили спільний сингл за назвою "Мій Друг".
Варто зазначити, що композиція могла вийти у світ дещо раніше, близько 4 років тому. Проте, як бачимо, з'явилася лише зараз.
Слова до пісні написали Сашко Положинський, YARMAK, Сергій Соловій, у той час як текст на музику поклали учасники гурту Kozak System.
Але вас, напевно, найбільше цікавить, чому ж прекрасну пісню так довго не публікували? Що ж, поясню. Як свідчать дані, спочатку композиція повинна була увійти у спільну платівку Kozak System та Сашка Положинського (лідера гурту Тартак). Але до альбому справа не дійшла, тому колектив вирішив діяти.
Таким чином, Іван Леньо зазначив: "Це був накиданий ескіз пісні, яка лежала у нас давно. Ще від тих часів, коли ми з Сашком хотіли робити спільний проект. І ось настав час пісні «Мій Друг», хоча назва її була інша. З моменту, коли ми отримали текст Сашка Положинського, пісня отримала серйозну трансформацію. Наш трубач Сергій Соловій дописав приспів. І вже пізніше був дописаний куплет відомим українським репером Ярмаком".
Варто зазаначити, що у період тісної співпраці Kozak System та Сашка Положинського було створено ще 8 заготовок пісень. Але чи побачать вони світ, досі залишається загадкою.
То ж, пропонуємо вашій увазі надзвичайно проникливу пісню, яка, особисто у мене, викликала мурашки по шкірі. Цікаво, що я спочатку мав сумніви, як рок-гурт буде співпрацювати із яскравим представником українського репу, проте, почувши композицію, усі мої сумніви відійшли геть, адже пісня, справді, неймовірна!