ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Нечоловіче захоплення. Андре Тан
В той час, як його однолітки захоплювались моделюванням, автівками та іншими хлопчачими забавками, Андрій Тищенко (справжнє ім’я дизайнера) із задоволенням переглядав журнали мод, і мріяв, що колись стане редактором одного з таких. Звичайно, це було дивним заняттям для хлопця, тому не всі його розуміли, але сам Андре вже тоді знав, що шиття – то справа його життя.
Навіщо довго чекати, вирішив 11-річний хлопчина, і відправився на курси крою та шиття, аби почати втілювати в життя сотні ідей, які до того часу жили лише на останніх сторінках шкільних зошитів.
13136520064
Пройде ще кілька років, і Андре Тан потрапить у Книгу рекордів України, як наймолодший дизайнер. На той час йому виповниться лише 18. У світі він поступився лише Ів Сен Лорану, який зробив свою першу колекцію у 15 років, і став знаменитим.
Недоброзичливці не раз говорили про те, що дизайнерська справа – не чоловіча, хоча прикладів світових гуру моди є багато. Тому часто Андре Тана підозрювали навіть у нетрадиційній сексуальній орієнтації.
Але чоловік тим часом тихо і спокійно налагоджував своє особисте життя, в якийсь момент представивши всім свою законну дружину – Аліну Харечко.
65508_0
За час своєї плідної праці модельєру вдалося не тільки перевернути уявлення українців про моду, а й навіть створити новий стиль під назвою Smart Couture. Це інтелектуальна мода для жінок сучасних мегаполісів, в якій вдало поєднуються розкіш та комфорт.
Окрім великої кількості нагород, Андре Тану одному з небагатьох пощастило потрапити до найбагатішого місця світу – азіатського королівства Бахрейн, де модельєр представив свою колекцію в рамках тижнів моди.
DSC04530
А на цьогорічному Ukrainian Fashion Week Тан кинув виклик індустрії моди, вперше в Україні представивши лінію одягу, яку на подіумі демонстрували моделі XL формату. Адже і пишні жінки мають бути стильними, вважає Андре.
Сьогодні він входить в двадцятку найуспішніших дизайнерів України, а його ім’я відоме в багатьох державах світу, де жінки знають, що таке виглядати модно.