ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Не співами єдиними. Церемонія Viva!
Не секрет, що українських жінок вважають одними з найбільших красунь в світі. Та й маємо сказати відверто, чоловіки в нас теж нівроку. І в цьому можна переконатися як на вулицях вашого міста, так і на червоних доріжках. Вже 2 лютого відбудеться завершення голосування за найкрасивішу жінку та найкрасивішого чоловіка 2018 року за версією читачів журналу Viva!
63 претенденти та претендентки на цю номінацію, яких ми знаємо, впізнаємо та часто бачимо на екранах своїх телевізорів мужньо чекають результатів. А вони напряму залежать від людей, які голосують, тобто від нас з вами.
molodaya_mama_v_rabote_katya_osadchaya_beret_inter_104
Долучитися до голосування можете і ви на сайті журналу Viva!, та обрати того, хто, на вашу думку, заслуговує носити звання найкрасивішої людини року.
Цього року премія буде ювілейною, десятою, і по червоній доріжці пройде велика кількість відомих людей - зірок шоу-бізнесу та публічних персон, які несуть красу в маси не тільки своєю зовнішністю, а й талантом, діяльністю та вчинками.
avatar_649_max
Серед чоловіків, зокрема, можна проголосувати за соліста гурту Время и Стекло Олексія Завгороднього (Позитив), Сергія Бабкіна, Святослава Вакарчука, улюбленця жінок Олега Вінника, Дмитра Монатіка, учасника та переможця минулорічного конкурсу Дмитра Комарова.
Серед жінок є не тільки співачки, а й, наприклад, відомий психолог Наталя Холоденко, ведучі Леся Нікітюк, Лідія Таран, танцівниця Олена Шоптенко, та учасниця студії Квартал 95 Олена Кравець.
?????????????????
Сама премія була заснована ще в 2005 році, але з 2012 по 2017 у зв'язку з політично нестабільною ситуацією в Україні, призупинила свою діяльність. На щастя читачів журналу та шанувальників прекрасного, минулого року організатори вирішили відновити її.
Минулорічними переможцями окрім ведучого каналу 1+1 Дмитра Комарова стала й відома українська співачка Тіна Кароль.
Кому цього року дістанеться статуетка, дізнаємося вже дуже скоро. Телевізійна версія нагородження з'явиться на екранах після 2 лютого.