ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Натхненні Параджановим. KAZKA презентували новий кліп
Останнім часом про гурт KAZKA говорять багато. Багато хорошого. Незважаючи на те, що їм не вдалося стати переможцями Нацвідбору Євробачення 2018, судді та глядачі високо оцінили талант виконавців. А після того, KAZKA стала ще й "Відкриттям року" на нагородженні музичної премії YUNA.
Виконавці, знаходячись на хвилі творчого піднесення нещодавно презентували новий кліп під назвою "Дива", чим ще більше підігріли інтерес до себе.
3ad374f93efa31cdd742c599efd7290c
До написання цієї композиції, а пізніше і створення відео, учасників гурту надихнула творчість режисера Сергія Параджанова. До речі, гурт має справді неймовірно цінну річ - цимбали с автографом самого режисера, які звучали у картині "Тіні забутих предків".
Учасники гурту вирішили, що кліп "Дива" буде своєрідною подякою великій людині за неоціненний внесок в розвиток української культури.
82_tn
Новий кліп - це колаж з кількох фрагментів-оповідей, в якому всі впізнають головних персонажів - Янгола, Пастуха, Смерть, Трьох Царів. Всі вони - учасники головного дива - Різдва Христового.
Нове відео KAZKA - це гармонійний симбіоз сучасного та архаїчного, тісно переплетеного між собою.
"Це історія про те, що чудеса трапляються з кожним, потрібно лише в них вірити" - коментують свою новинку учасники гурту. Пропонуємо і вам долучитися до дива просто зараз.