ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Наталія Орейро: «Дикий янгол», що став секс символом
«Камбіо долор» - ви знаєте, що це? Ні? Тоді вам точно менше 30 років. Бо для тих, хто вже підбирається до цього віку, напевно знайома пісня з такою назвою. Саме з неї починався один з найпопулярніших серіалів кінця 90-х – «Дикий янгол» з Наталією Орейро у головній ролі. 19 травня вона святкує свій 40-ий день народження.
Як їй вдалося стати «аргентинською Дженіфер Лопес»? Тільки завдяки свої працьовитості. Її зіркова кар’єра розпочалася ще у 12 років, тоді Наталія знімалася в рекламах, а пізніше стала ведучою програми на радіо. У віці 16 років дівчина почала працювати на каналі MTV.
Вона ніколи не сиділа склавши руки, і щоразу пробувала свої сили, коли доля давала шанс. Так, одного разу відправившись в Аргентину пробувати себе в ролі ведучої, Орейро назавжди залишилась вірній цій країні, хоч і народилась в Уругваї. Але вона не просто взялася розвивати свої творчі таланти, а й активно приймала участь у громадському житті, зізнаючись пізніше, що зобов’язана Аргентині всім, що в неї є.
Та справжня популярність прийшла до співачки і акторки тоді, коли на телеекранах у 1998 році з'вився серіал «Дикий янгол». Щоправда, ця назва була дана для світового прокату, на батьківщині зйомок він відомий під назвою «Хоробра лялька».
Наталія поринула в роботу з головою, вона допомагала розробляти сценарій, придумувала образ головної героїні - сироти Мілагрос, разом зі сценаристом та режисером, тому не дивно, що вжитися в нього було зовсім не важко, кілька місяців до початку зйомок дівчина практично жила ним.
У акторки практично моментально з’явилися мільйони фанатів, гонорари виросли в кілька разів, а життя стало схоже на справжню казку. Але, як зізнається сама зірка, якби вона зупинилася на досягнутому, то могла б дуже скоро втратити все.
Бажання вдосконалюватися подарувало можливість Наталії записати чотири студійних альбоми, і знятися у більш ніж тридцяти фільмах. Та це не єдине захоплення дорослої, самодостатньої жінки. Одне з найцікавіших занять з дитинства – футбол. Без нього Орейро не може уявити свого життя, вона – вірна фанатка збірної Уругваю. І, звичайно, присутність такої «хрещеної мами» на кожному матчі приваблює на стадіон велику кількість чоловіків, навіть тих, які ніколи не любили футбол.
Та в реальному житті акторка більш стримана, ніж на сцені та в кіно. Вона - любляча дружина, і турботлива мама.
Наталія Орейро – не та жінка, що буде йти по головам до успіху. Її секрет – у працьовитості і бажанні сьогодні бути кращою, ніж вчора. Вона та, хто пам'ятає рідну країну, і безмежно вдячна землі, яка дала можливість стати зіркою. Сьогодні вона - посол доброї волі, що тримає шефство над Аргентиною і Уругваєм, і всіляко сприяє їх культурному розвитку. А це - гідне похвали. З днем народження, «Дикий янголе»!