ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Нарешті побачити. Діля презентував кліп «Лелека»
Не так давно прихильники Едуарда Приступи, більш відомого в українському шоу-бізнесі під псевдонімом Діля, були дуже схвильовані, адже у артиста діагностували рак. Вони дружньо простягнули руку допомоги, і от, щастя – недугу вдалося подолати. Нещодавно співак звернувся до фанатів вже з приємною новиною – він презентував новий кліп «Лелека».
Ця пісня увійде в новий альбом Ділі, вихід якого заплановано у 2018 році. Відео сильно відрізняється від того конвеєру, до якого звикли українські слухачі/глядачі. Воно створене для того, аби кожен з нас, українців, нарешті усвідомив та побачив, серед якої краси він живе, і повз яку проходить, не звертаючи уваги щодня.
39_tn
Ми зайняті своїми проблемами, своїми справами – мегаполіси диктують свої умови. Та задля того, щоб відчути, яким прекрасним може бути все навколо, в тому числі і наше життя, варто лише не полінуватися поїхати у найближчий ліс, до найближчого озера.
Кліп «Лелека» - це неймовірні пейзажі, це натхнення та душевність. Це те, що примушує нарешті згадати, що вся навколишня краса так потребує нашого захисту.
Неймовірно, як уміло вдалося помістити велику, і навіть глобальну, ідею в такий маленький кліп. Радимо переглянути вже просто зараз.