ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Найкучерявіший співак українського шоу-бізу презентував кліп «Мажор»
Здогадуєтеся про кого піде мова? Думаєте, Іво Бобул? Ні. Сьогодні поговоримо про молодий, перспективний гурт Big Boss. Не так давно він з’явився на українській естраді з піснею «Йорк», і вже встиг завоювати популярність серед слухачів і глядачів.
Фронтмен гурту – Вовчик, якраз і є головним «кучеряхою», а серед інших учасників значаться двоє красивих дівчат, яким довірений бек-вокал та хореографічні номери, та ще двоє хлопців. Вони теж трохи співають.
Ну а тепер, власне, перейдемо до обговорення кліпу. За Біг Босом вже встигла закріпитися слава «любителя стьобу», і на цей раз він знову не підкачав.
Класика жанру, викладена в кліпі: він – мажор, тато якого має багато грошей. У нього шикарні авто,яхти, власний водій, поруч красиві дівчата. «Навіщо щось робити, коли з татом повезло?» співає Big Boss.
Для повноти картини режисер Олександр Макаров вирішив додати у відео максимальну кількість золотого кольору – золотий літак, золотава постіль, коштовні прикраси на ручній мавпочці, повна ванна грошей і того ж золотого металу, і навіть лопата, якою мажор «гребе гроші» теж того ж кольору.
BIGBOSS_MAJOR_THEMKOFF00007
Та, як всім відомо, гроші – річ непостійна, і ось тато вже продає останній завод, а мажор відправляється працювати. Кожному, як то кажуть, по заслузі.
До речі, для кліпу фронтмену гурту були виготовлені спеціальні прикраси, що відповідають стилю, а їх вага становила близько 20 кг. Та і це не всі тяготи, які довелося пережити Вовчику заради того, аби вжитися в роль.
Ванна, наповнена банкнотами і монетами, важила більша 100 кг, а перебувати під цим «тягарем» довелося цілих 3 години. Сам Big Boss зізнається, що любить, звичайно, кеш, але не настільки, і мало не помер під таким вантажем.
У кліпі виблискує все – співак, симпатичні дівчата-покоївки, ідеальний фон дорогого готелю. Все, як люблять красиві та багаті хлопці. Та надмірна любов до розкоші та грошей ще нікого до добра не довела – ось головна ідея нового кліпу. Пропонуємо подивитися і оцінити.