ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Найкращі ролі Антоніо Бандераса
Знаєте, як говорять – вино з роками стає тільки кращим. Так само і любов до Антоніо Бандераса його шанувальниць з кожним роком стає все міцнішою. Адже хто-хто, а цей чоловік навіть у свої 57 продовжує зводити з розуму жінок усього світу. Сьогодні ми вирішили зробити підбірку найкращих фільмів з його участю. Отже, насолоджуйтеся.
«Закон бажання» (1987)
LAW OF DESIRE, (aka LA LEY DEL DESEO), Antonio Banderas, 1987. ©Cinevista
Сміливий експеримент режисера Педро Альмодовара, з яким Антоніо буде співпрацювати в подальшому ще не один раз. Драма з сексуальним наповненням, де Бандерас постає шикарним красенем і коханцем, але з одним «але» - він – гей. Неймовірний трикутник кохання, в якому молодий режисер Пабло закохується в молодого Антоніо (Антоніо Бандераса), і між ними спалахує неймовірна пристрасть. Але Антоніо все ще має почуття до колишнього коханця.
«Маска Зорро» (1998)
filmz.ru_f_145000
Зайнявши місце Ентоні Хопкінса, Бандерас став першим іспанцем, якому вдалося ідеально зіграти роль таємничого розбійника в чорному плащі і масці. Але багато хто з кінокритиків були впевнені, що заїзжений образ навряд чи матиме популярність, та помилилися.
Фільм зібрав у прокаті більше 250 млн. доларів, а лукава посмішка з-під маски вражала наповал всіх жінок.
«Рокова жінка» (2002)
x538
У цьому триллері Бандерас зіграв папараці, проводячи тривалий час на зйомках поруч з Ребекою Ромейн. У еротичних сценах актор волів зіграти сам, без дублерів. А тому зовсім скоро у світі кіно поповзли чутки, що між акторами закрутився роман, і, мовляв, дружина Бандераса навіть найняла детектива, який би слідкував за парочкою. Сюжет картини розгортається навколо молодої аферистки, за якою полюють колишні спільники.
«Діти шпигунів» (2011)
_263b1783e59b11af77c83d9a3dc7d309
Пік популярності актор переживав у 90-х роках. Але з часом вона стала зменшуватися, адже кіноіндустрія не стоїть на місці, і молоді актори поступово змінюють більш досвідчених. Та з виходом фільму «Діти шпигунів», в якому Бандерас зіграв роль батька маленьких розвідників, захопленість актором спалахнула з новою силою. Чоловіча чарівність в дуеті з геройськими здібностями і трошки гумору зробили свою справу, і актор був номінований на кілька премій за зіграну роль.