ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Надмірний піар? Ірина Федишин
Нещодавно стартував вже восьмий сезон популярного українського шоу "Голос країни". Глядачі в залі та перед екранами своїх телевізорів знову мають можливість насолоджуватися виступами талановитих українців. І ось на "прослуховуваннях в сліпу" на сцені з'явилася та, що викликала найбільшу хвилю емоцій - здивування та критики. Вона - Ірина Федишин.
Що робить українська співачка, досить відома в колах шоу-бізнесу на вокальному конкурсі? Багато хто з глядачів були обурені - навіщо цей надмірний піар? До 31-річної Ірини Федишин розвернулися одразу четверо суддів, не впізнавши одразу вокал співачки.
12_main
Та от недоброзичливці наголошують на тому, що все було награно, і таким чином зірка вирішила додати собі популярності. Де ж правда?
Сама Ірина Федишин прокоментувала свою участь у вокальному конкурсі так: "Голос країни націлений на популяризацію української музики, і я вирішила взяти участь у ньому саме тому, що ще раз хочу довести, що навіть українські колядки можуть бути популярними".
fedishin1
Авторська пісня "Малесенькі долоньки" так зачепила за душу суддів, що Сергій Бабкін та вагітна Джамала запропонували Ірині долучитися до їх команди. Федишин вирішила обрати в якості наставника Джамалу, зазначивши, що навіть досвідченому виконавцю завжди є чому вчитися.
Тим часом, глядачі продовжують обурюватися, уїдливо питаючи у соцмережах, чи прийде наступного разу на Голос країни Олег Винник в якості учасника?