ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Ми сьогодні всі українці, незалежно від походження. Ахтем Сейтаблаєв
Сьогодні про цього українського та кримсько-татарського актора та режисера говорять особливо часто. Хоча сам Ахтем Сеітаблаєв - досить скромна та стримана людина. Чи, можливо, просто серйозна. Бачити таких на екранах своїх телевізорів ми справді звикли не часто. Сьогодні ми вирішили спробувати розгадати загадку популярності актора.
Родини батьків Ахтема в радянські часи були депортовані на Урал та в Середню Азію, і повернутися до рідного Криму вже сім'єю, де народився Ахтем, вдалося лише у 1992 році. Саме тому актор не з чуток знає про нелегку долю свого народу, переймається нею, та гостро відчуває проблему України, де зараз відбуваються важкі для кожного українця події.
Про своє особисте життя Сеітаблаєв завжди говорить неохоче. Та прихильники все ж дізналися, що у актора загалом четверо дітей. Двоє з них залишились жити в Криму з першою дружиною Ахтема, і залюбки приїздять до батька в гості.
414_22857594_286301321860059_7692715515843706880_n
А друга дружина актора та режисера - Іванна Дядюра, не тільки є кумою відомого шоу-мена Ігоря Кондратюка, а й виступає продюсером всіх творчих робіт Сейтаблаєва.
Особливу популярність актор здобув після того, як з'явився на екранах в ролі ведучого програми "Хоробрі серця", де розповідав історії героїзму звичайних українськиїх чоловіків, що боронили свою державу на Сході.
62_main
Завжди стриманий і серйозний, Ахтем підкорив жінок і за час своєї участі у проекті "Танці з зірками", де в парі з Оленою Шоптенко зайняв 3 місце. Саме тоді глядачі розгледіли в ньому просту людину, без зіркових "замашок", але віддану своїй справі.
79567_0
Останнім часом про Сейтаблаєва говорять у зв'язку з виходом на екрани довгоочікуваного фільму "Кіборги". Ахтем неймовірно тонко та точно вміє відчувати емоції та відтворювати події. За його плечами спілкування з сотнями бійців, проживання кожної історії, кожної події та емоції. І таке сприйняття через себе і дозволяє актору і режисеру створювати картини, що зачіпають найтонші струни душі.
21876
Це - справжній талант. Але за стільки років він не обріс зірковою хворобою, пафосом чи надмірними амбіціями.