ЦІКАВЕ

Автор: alena
Ми просто грали, грали, грали.. O.TORVALD представили БІСАЙДИ
"БІСАЙДИ". Як правильно це зрозуміти? Питання, яке з'являється у кожного, хто почує про новий альбом гурту "O.Torvald". Все просто. Назву зрозуміє той, хто вслухається у дуже різні за настроєм і звучанням сингли, які об'єднує лише творча свобода.
"Марія", "В подушках", "Ліхтарі", "Не я","Бісайди" і три бонус-треки: кавер на "L.V." гурту "Скрябін", дует з Бумбокс "Вечiр в Рiо" і ремікс "В подушках"(Nick Nicker) - це наповнення нового альбому гурту "O.Torvald".
Лідер гурту Женя Галич, так коментує роботу над альбом "Бісайди": "Цієї божевільної весни ми мріяли про одне – повернутися в студію і працювати над новою музикою. Наш новий реліз – це вже не ЕР, але ще не альбом. Бісайди. Збірник синглів, дуже різних за настроєм і звучанням. Об'єднує їх лише одне – творча свобода. Ми дійсно скучили за музикою! Занурилися в процес з головою і просто грали-грали, кожен день і кожну ніч. Я радію з того, що цей реліз ми зробили повністю самі".
«Марі» – це надзвичайно особиста історія, поки що я не можу її розповісти публічно, проте, ті, хто вміють вслухатися, вони почують її.
«В Подушках» – це історія кохання двох молодих людей, які зустрічаються через час і розчаровуються один в одному. Про саморуйнування особистості, яка не цінує того, що можуть дати їй люди навколо.
«Ліхтарі» – композиція про наших шанувальників, про особливі ліхтарики на творчому шляху. А роботу «Не Я» я написав про свою доньку, міркуючи про те, що колись мене не стане і дехто інший буде поруч з нею.
«Бісайди» - це складна пісня про стосунки жінки і чоловіка, які заходять у глухий кут.
Дійсно, творчої свободи тут не віднімеш, правда, ж?