MUST...

Автор: Katrin
Must see: українські прем'єри грудня
Календарна зима вже на порозі, а це значить, що зовсім скоро починається старт передноворічного марафону – купити подарунки, ялинку, прикрасити будинок, завершити початі справи, віддати борги. Але в цій гонці так важливо не забути про себе та відпочинок.
Тому пропонуємо сходити в кіно. Тим паче, що в прокат у грудні вийдуть цілих три українські картини.
«Пригоди S Миколая»
Дата виходу – 13 грудня.
Цікава, весела сімейна комедія про хлопчика Артемка, який переїхав з міста у невеличке карпатське село, і, як усі дітлахи, чекає Дня Святого Миколая. Але коли перед хлопчиком з’являється довгоочікуваний Миколай, свято наражається на небезпеку, бо під виглядом приємного дідуся насправді ховається справжній злодій.
Та свято має бути врятоване, а діти отримати подарунки. Тому Артем з друзями вирішують вивести негідника на чисту воду.
«Я, Ти, Він, Вона»
Дата виходу – 27 грудня
Коли відносини вже не приносять задоволення, а кохання давно згасло, пара Максима та Яни приймають рішення розлучитися. Та в суді їм дають місяць на роздуми, і в цей час пара вирішує дозволити собі те, від чого відмовлялася весь час подружнього життя.
«Секс і нічого особистого»
Дата виходу – 20 грудня.
На глядачів чекають неймовірні пригоди героїв. А все тому що зробивши пропозицію своїй дівчині перед Новим роком, Сергій отримує відмову, та ще й неабияку. Дівчина стверджує, що хлопець абсолютний профан у ліжку.
Страждати не перестраждати. Але Сергій збирається з силами, і відправляється в Прагу до друга на новорічні свята. Там він знайомиться з стриптизеркою, яка обіцяє зробити з нього справжнього мачо.