MUST...

Автор: Katrin
Must see: "Гра Моллі"
Любите фільми, засновані на реальних подіях? Тоді ця історія має вас зацікавити. Чи часто ви чули про жінок, які керували підпільним бізнесом? Голівуд сколихнула хвиля здивування, коли історія Моллі Блум стала надбанням громадськості. А відтак, і неймовірно вдалою ідеєю для екранізації.
Дебютна робота сценариста та продюсера Аарона Соркіна "Гра Моллі" виявилася дуже успішним початком його кар'єри. Як то кажуть, обрав правильну тему. Фільм знятий на основі автобіографічного роману, написаного Моллі Блум. Хто вона така? І чому картина зацікавила більшість голівудських зірок?
f00365098b
А тому що ця підприємлива та розумна дівчина організовувала підпільні покерні ігри та турніри, учасниками яких часто були і кінозірки Голівуду.
Після того, як схема була розкрита агентами ФБР, причетні до неї отримали свої строки покарання, а Моллі Блум - умовний строк та заборону в'їзду в Канаду. Та все ж винуватиця випросила у суддів 48 годин, аби потрапити на прем'єру фільму, знятого за її книгою.
70bb3e419898824e754cd9584b8dc75a
Головну роль у "Грі Моллі" зіграла рудоволоса Джессіка Честейн. Саме її бачила сама авторка в якості себе у фільмі, і порекомендувала кандидатуру Честейн режисеру.
Про своє особисте життя акторка воліє взагалі не розповідати, адже впевнена, що це може впливати на сприйняття персонажів, яких вона грає. І хоч за її спиною більше 20 ролей у картинах, вона до сьогодні залишається "темною конячкою" Голівуду, секрет якої хочеться розгадати багатьом.
Емоційно, цікаво, захоплююче - ось, що можна сказати про фільм "Гра Моллі" та гру самої Джессіки Честейн. Радимо переглянути
!