ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Must see. Ботанічний сад в Києві
Часто за природною красою ми відправляємося в далеку дорогу, а вона може бути зовсім поруч. Для тих, хто втомився від галасу та метушні запиленого міста, і хоче відпочити душею в оточенні неймовірно красивої природи, радимо хоч раз відвідати Ботанічний сад імені Гришка в Києві. Це місце, де справді вільно дихається і хочеться жити.
Вирушаючи насолодитися квітучими магноліями або неймовірними квітниками троянд, обов’язково вдягайте зручне взуття, і беріть з собою ланч. Адже можемо з впевненістю сказати – ваша прогулянка затягнеться більш, ніж на годину.
Загальна площа саду – 117 Га. За роки Другої Світової війни велика кількість цінних рослин була втрачена, і на відновлення знадобилося цілих 20 років. Зате на сьогоднішній день відвідувачі мають можливість побачити більше 13 тис. різноманітних видів рослин, дерев та іншої природної краси.
bot_sad_03
Одними з найпопулярніших місць, якими пишаються працівники Ботсаду є сирінгарій – бузковий сад, в якому представлений 21 з 28 можливих видів бузку, а також сад троянд, магнолій і гірський сад, що розміщений на одному з найвищих місць. Звідти можна насолодитись неймовірними краєвидами – річкою Дніпро та задніпровськими далями.
А тим, хто хоче на деякий час перенестися в Азію, варто прогулятися до «Корейського острівку». В 2012 році керівництво України запросило Республіку Кореї створити в межах Ботсаду традиційний корейський сад. Так і з’явився павільйон, ворота та стіна, що стали частинкою Азії посеред української природи.
92357531
Незважаючи на те, в яку пору року ви сюди завітаєте, на вас завжди чекатиме нова, захоплююча історія народження нового життя рослинного світу.
А крім того, що в один день ви можете здійснити прогулянку чи не всіма широтами світу, споглядаючи одночасно "жителів" тропічного та помірного клімату, ви також можете відпочити і збагатитися духовно, завітавши до головного храму Іонінського монастиря, що знаходиться на території природного заповідника.
Щороку в Ботанічний сад ім.Гришка приходить більше 1 млн. відвідувачів, а найвідданішим поціновувачам прекрасного пропонують навіть придбати місячні абонементи.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Для туристів та жителів інших міст України це місце зручне ще й своїм розташуванням. Неподалік знаходяться центральний майдан столиці та музей Великої Вітчизняної Війни. Приємних вражень!