MUST...

Автор: t.vdovychenko
Must eat. Топ-5 незвичайних супів з різних куточків світу
Суп, як, власне, і все життя, може бути із сусідньої столовки, а може бути буйабез. Іспанська приказка говорить - з супу і кохання перше слово важливіше. Невідомо через що суп для цієї нації став таким важливим, але їх гаспаччо, суп з морепродуктів чи з яловичих хвостів популярні на весь світ.
Це я до чого? Сьогодні 5 квітня відзначається Міжнародний день супу. Тому варто потішити себе в такий день, як кажуть наші бабусі, чимось ріденьким. І саме тому Рекорд FM підготував для вас 5, на наш погляд, не банальних, але дуже смачних супчиків.
Eintopf «Pichelsteiner» (Айнтопф «Пихельштайн»)
ayntopf
Німецька страва, яка традиційно подається у горщику. Це специфічний густий суп з м’яса та овочів, який був винайдений у місті Граттерсдорф зазвичай легко заміняє першу та другу страву.
Clam chowder (Клэм-чаудер)
klyem_chauder
Загальна назва декількох видів традиційного американського супу, приготованого з молюсків і бульйону, з додаванням молока або помідорів. Зазвичай до молюсків додають картоплю, цибулю, іноді селеру. У романі Германа Мелвілла «Мобі Дік», дія перших розділів відбувається в Массачусетсі і один з них повністю присвячений супу з морепродуктів (так і називається Chowder), проте в перекладі на нашу рідну мову цей суп перетворився у «відварну рибу».
Таратор
tarator
Холодний суп, популярний в літній час в Болгарії та Македонії. Зазвичай подається перед іншими стравами або одночасно з другою стравою (іноді в склянці, якщо рідкий). Основні компоненти: кисле молоко (несолодкий рідкий йогурт), огірки, часник, волоський горіх, кріп, рослинна (часто оливкова) олія, вода, сіль, спеції. Може подаватися з льодом. Такий собі варіант «рассейської» окрошкі.
Хо Го
kho_go
Ця давня китайська страва, як і каструля, в якій вона готується, ще називають Гарячий горщик, Монгольське фондю, Hot Pot, Cябу-Сябу. Китайський самовар Хого - це окреме культурне та кулінарне явище, що характеризує історичну спадщину Китаю, і про нього можна багато розповідати. Коли точно з'явилося ця страва невідомо; за різними оцінками, воно існує більше 2000 років. Самовар Хого найчастіше - це каструля, що нагадує вок або котел, тільки з пласким дном, розділена навпіл горизонтальною перегородкою. Це дає можливість варити в ній відразу два різних бульйони. Як правило, це негострий білий бульйон для морепродуктів і дуже гострий червоний бульйон для м'яса. В основному, Китайський самовар - це ресторанна страва. Звичайно, роблять його і вдома.
Минестроне
minestrone
Страва італійської кухні, легкий суп з сезонних овочів, іноді з додаванням макаронів або рису. Минестроне - один з найбільш поширених в Італії супів. Як правило, традиційний рецепт передбачає, що овочі ріжуться, варяться до готовності, а потім половина їх подрібнюється в блендері до стану пюре, яке потім додається назад в суп. Можна приготувати мінестроне з соусом, наприклад, з песто.
Що ж, ще раз всіх зі святом супу! Куштуйте нове та цікаве, урізноманітнюйте свої гастрономічні відчуття та тамуйте інформаційний та музичний голод з Рекорд FM.