ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Мудрий шеф – подарунок долі або 5 типів керівників
Пам’ятаєте інструкцію «Шеф завжди правий»? Сьогодні вона має висіти на видному місці в кожному офісі, адже у світі сьогодні святкують День боса. Ми вирішили не забувати про таку приємну подію, і поділитися з вами існуючими типами керівників. Впевнені, серед них ви обов’язково знайдете свого.
Німці вважають: «Хороший бос = улюблена робота», і ми повністю з ними згодні. Та керівники бувають різними:
istock-waiting-640.jpg__640x360_q85_crop_subsampling-2
Таймер
Він помітить, коли ви запізнитеся на роботу на 2 хвилини, або підете на 5 хвилин раніше, буде незадоволений, якщо результат роботи буде представлений йому не рівно о десятій, а десятьма хвилинами пізніше. І, до речі, часто якість виконання буде оцінена в другу чергу після вчасності.
У такого керівника завжди є годинник, і не один. Він постійно на нього поглядає, і від цього всі офісні працівники бояться дедлайну.
sexualharassment
Контролер
Він обов’язково протягом дня підійде до кожного співробітника по кілька разів, і не тому, що хоче похвалити, запитати, як ідуть справи, чи просто поговорити, а тому, що хоче пересвідчитися, чи зробили ви більше з того часу, як він підходив до вас останній раз.
З таким керівником непросто. Він намагається контролювати всі процеси в офісі , і навіть кількість води в кулері. Звичайна справа – щоденна доповідь про виконану роботу, з обов’язковими коментарями боса в стилі: «Чому так довго?» 5491808
Диктатор
З таким босом колектив однозначно буде працювати чітко. Але не тому, що всі працюють заради блага компанії, а тому, що в більшості випадків бояться начальника.
Якщо когось він викликав до свого кабінету, весь офіс починає жахатися, а сам «винний» обов’язково випиває залпом пляшечку валер’янки перед входом у кабінет. У гніві бос-деспот не соромиться у висловах, і може легко нахамити і навіть обматюкати.
Найкращий вихід в такому випадку – навчитися абстрагуватися, якщо робота варта того.
get_img (1)
Психолог
В такому колективі всі все про всіх знають, і шеф тут – ключова персона. Він дуже любить давати корисні поради, розраджувати всіх, хто потрапив у скрутне становище, ділитися власним досвідом, і говорити «по душах».
Здавалося б, ну і що ж тут поганого. Але не всім подобається, коли на роботі обговорюють зовсім не робочі моменти, і намагаються лізти в особисте життя.
depositphotos_12563788-stock-photo-happy-boss-taking-a-rest
Надмірний демократ
Він завжди є на місці, але особливо його присутність не відчувається. Такий бос рідко контролює робочий процес. Чудово, якщо в цьому немає потреби через те, що все працює, як годинник, але якщо це колектив, якому потрібен "дирижер", то дуже скоро в ньому з'являться великі проблеми.
Отже, як бачите, шефи бувають різні, і в кожного з них своє бачення і своя філософія. Та ми бажаємо, аби ваш керівник поєднував у собі тільки найкращі риси, аби працювати було завжди комфортно.