ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Мрія українських дівчат, Макс Барських, презентував кліп «Моя любовь»
Коли популярність до Макса Барських прийшла після Фабрики зірок, музичні критики скептично пророкували їй недовгий вік, адже вважали творчість співака орієнтованою виключно на підліткову аудиторію. Та доля розпорядилась зовсім інакше, і ось вже новий кліп Макса б’є всі рекорди переглядів у СНД.
Відео «Моя любовь» стало популярнішим навіть за кліп гурту Гриби, і вже тривалий час утримує лідерство серед кліпів, що продивляються на Youtube. В чому ж секрет?
У правильно обраному режисері і темі. З цим 27-річний співак не прогадав. Режисером відео став знаний український майстер Алан Бадоєв, який створив незвичайну рожево-блакитну феєрію почуттів на екрані.
81460146423c7cc2d575e402eb253b48
Все дуже просто і лаконічно, і це справді підкупає глядача, а головне - не відвертає увагу від головного – самого Макса Барських. У кліпі він вже не відчайдушний хлопець з 90-х з папугою на плечі, не сексуальний спокусник і зовсім не агресивно-розчарований у невірності обраниці чоловік. Він – романтик, про якого мріють мало не всі жінки. Ще й співає про кохання, якого так давно чекає. Такий хіт просто приречений на успіх, і він впевнено до нього рухається.
98414058
Та насправді, як говорить сам Барських, надихнули до написання цього хіту його зовсім не романтичні почуття, а самотність та розчарування. «Моя любовь» - це зізнання, крик відчаю та віри, що приходить йому на зміну. Співак відкриває перед шанувальниками завісу особистого, і розповідає про те, що свого часу часто шукав почуття там, де їх не було, намагався повірити в обман та помилявся, тікаючи з реальності за допомогою алкоголю та наркотиків.
858x540
В одному з інтерв’ю він з сумом констатував, що сучасний світ – надто жорстокий та несправжній. Істинне кохання давно стало не модним, справжня зацікавленність змінилась лайками, а віртуальне спілкування замінило приємні зустрічі.
Та лише надія, віра та перемога справжнього над помилковим дають можливість жити по-справжньому. Пропонуємо і вам оцінити нову роботу Макса Барських, і нагадаємо, що хіт вже можна почути на Рекорд ФМ.