ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
MOZAЇКА склалась. Новий альбом гурту ONUKA (+аудіо)
Довгоочікуваний, вже третій альбом гурту ONUKA відсьогодні доступний в мережі. Шанувальники вже знайомі з одним із його треків - "VIDLIK", який вийшов минулого року. І ось повноцінний, повноформатний альбом "MOZAЇКА" побачив світ.
Він коштував двох років роботи та творчих зусиль. Він - логічне продовження початих у двох попередніх платівках сюжетних ліній. Одна з них - особиста, життєва, інша - досить важка - Чорнобиль.
5ab3bfce56b50
Багато кого цікавить, чому саме Чорнобильська трагедія так зачепила фронтвумен гурту Наталію Жижченко, що вже втретє вона говорить про неї. Справа в тому, що про ці події дівчина знає з перших вуст, її батько - ліквідатор аварії. Тому ця тема і не полишає Наталю протягом усіх років життя. Та в новому альбому цей лейтмотив зазвучить дещо по-новому. Обнадійливіше.
Трек ARKA - інструментально-душевний, в якому криється одночасно захоплення та надія. А мова йде про нове укриття для 4 енергоблоку. До речі, Чорнобиль - не єдина серйозна тема, яка порушується у "MOZAЇКА". Ще один сміливий маніфест - антивоєнний.
56f14388e2acd
Ще кілька композицій - справжній електронний вибух. Ритмічні, насичені, емоційні, інколи навіть на зриві, але такі чіпляючі.
Дещо розбавити такий набір покликані ALONE - пісня про самотність серед натовпу, тема, що близька самій Наталії Жижченко та ХТО, яку вона присвятила коханому чоловіку.
Ось так здавалося б різні теми та сюжети склались в єдину MOZAЇКу, яка, як сподіваються учасники гурту, стане ще однією платівкою, що дивуватиме, захоплюватиме та надихатиме.