ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Monatik влаштував «брудні танці» та презентував новий кліп
Теж засмучуєтеся, що літо не дарує очікуваного тепла? Популярний український співак Дмитро Монатік теж. Та часу сумувати немає, і якщо погода не сприяє гарному настрою, то ситуацію може врятувати лише класна музика. Саме так вирішив співак, і подарував всім шанувальникам драйвовий і теплий кліп на пісню «Vitamin D».
Відео вже встигли прозвати провокативним, і аби зробити його максимально якісним і цікавим, Монатік запросив до участі в ньому найгарячіших танцівників світу.
Але що ж насправді особливого в цьому кліпі? І хіба він не схожий на мільйон подібних літніх треків? Так, тут, як і в більшості хітів є танці, але які. Пристрасть, відвертість і навіть легка еротика – це все про «Вітамін Д». А ці дівчата, від них просто неможливо відвести очей. Їх грація, пластика, красиві форми, це те що так розбурхує уяву чоловіків.
77415_0
Ну і найголовніше – біт, що б’є просто в серце. Тут Монатіку немає рівних серед українських виконавців. Зйомки кліпу проходили в Одесі, і для спекотних танців було обрано корабель. Та буря емоцій і танцювальних рухів була такою потужною, що ближче до завершення роботи по підлозі навіть пішли тріщини, і судно стало повільно занурюватися під воду.
Сам Монатік говорить про те, що дуже сподівається, що хіт «Вітамін Д» стане саундтреком цього літа, і додасть в нього тепла і драйву, які буквально «вкрали» 45 днів, що вже промайнули.
Пропонуємо і вам поринути у світ музики та запальних танців, і відчути справжнє літо. Адже коли є танець, за словами Монатіка, «ви завжди заряджені на настрій».