ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Моделі plus size або як заробити на пухких принадах свого тіла
Знамениті стандарти модельної краси з’явилися в кінці 40-х років минулого століття, і були запропоновані Крістіаном Діором. З часом вони змінилися на ще менші, і на подіумах ходили дівчата, схожі на хворих анорексією. А пізніше дизайнери нарешті розгледіли красу жінок у тілі. Та скільки їм довелося пережити, аніж їх пишне тіло визнали еталоном.
В дитинстві таким дівчатам доводилося вислуховувати підколи і образи, з ними часто не хотіли дружити, а підлітковий вік був ознаменований сльозами, а не першими романтичними побаченнями.
Та незважаючи на все, ці жінки зуміли себе полюбити так, як зараз їх обожнюють мільйони прихильників по усьому світу.
Тара Лінн
101009151937
Не так давно світ моди був шокований, на обгортці журналу Elle з’явилась молода, красива і пухка 29-річна дівчина. В підлітковому віці вона носила 48-50 розмір одягу і дуже хотіла схуднути. А в якийсь момент зрозуміла, що дівчата, на яких немає ні краплі жиру вже нікому не цікаві.
З того часу вона стала захищати права товстушок, і навіть стала обличчям торгової марки H&M.
Тесс Холлідей
11899509_1720339674853932_383259466_n
В школі у неї практично не було друзів, її постійно дражнили, а розуміла її лише мама. Та дівчина вирішила перетворити свою зайву вагу у перевагу, і відправилась підкорювати модельні агенції. І їй таки це вдалося. Спочатку вона стала з’являтися в рекламних роликах, а пізніше підписала контракт з модельною агенцією, яка в результаті заробила на пишній фотомоделі неймовірні статки.
155-кілограмова Тесс з 58 розміром одягу на сьогодні є однією з найпопулярніших і найкрупніших моделей. А нещодавно ця впевнена у собі дівчина знялася у мереживній білизні, продемонструвавши фото 1,5 млн. підписників в Instagram.
Уітні Томпсон
TORONTO, ON - OCTOBER 26: Whitney Thompson and models walk the runway wearing Allistyle spring 2013 collection at David Pecaut Square on October 26, 2012 in Toronto, Canada. (Photo by George Pimentel/Getty Images for IMG)
Симпатична жінка з пишними формами стала відомою після того, як їй вдалося перемогти у реаліті-шоу «Топ-модель по-американськи». Дівчина була настільки харизматичною, та серйозною у своїх намірах, що підкорила суддів, незважаючи на немодельні параметри. Після цього вона стала обличчям багатьох брендів.
Зараз Уітні із задоволенням і без докорів сумління викладає в соцмережах фото смачної їжі, і дозволяє собі все, що побажає.
Ешлі Грехем
773411_20150916113647
Ця жінка пропагандує любов до себе, включаючи навіть складки і целюліт. Вона стала першою моделлю plus size, яка знялася для спортивного журналу «Sports Illustrated», демонструючи купальники і нижню білизну на своєму шикарному тілі. Ешлі також займається просвітницькою роботою серед молоді, яка має зайву вагу і соромиться свого тіла.
Шикарної жінки має бути багато, вважають ті, хто любить видатні принади. Любіть себе такими, як ви є, та не захоплюйтеся занадто.