ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Міжнародний день друзів
"Друг". А що означає це слово для вас? Надійна підтримка й опора? Чи, може, ви взагалі не вірите в дружбу?
У будь-якому випадку сьогодні, 9 червня, весь світ святкує міжнародний День друзів.
Тому, якщо ви не знали, біжіть скоренько, до вашого best друга, обіймайте й кажіть, як сильно ви його любите або ненавидите (адже дружба буває різна).
На жаль, зараз такі часи, що справжню дружбу перестають цінувати.
Чесно кажучи, я цього не розумію. Проте, мені здається, що основна помилка більшості - вважати найкращим другом ту людину, з котрою маєш багато спільного й про що поговорити або, можливо, яка має вдосталь грошей, щоб ти вважав себе "крутим". Але ж дружба - це не лише чи є у вас спільні теми для розмови, це те, чи витримаєте ви перевірку часом, чи зможете залишатися друзями навіть на відстані.
Особисто я надзвичайно вдячний долі, що відсіяла непотрібних людей, фальшивих друзів, а залишила лише справжніх, відданих людей, котрі завжди прийдуть на допомогу й підтримають.
Сподіваюся, що у кожного з вас буде так само.
Проте у будь-якому випадку, цінність дружби переоцінити неможливо.
Цікаво, що традиція відзначати День друзів зародилася в США ще в 1935 році. Тоді Конгрес оголосив першу неділю серпня Національним Днем Дружби й відтоді він відзначається щорічно, однак неофіційний міжнародний День друзів святкують і сьогодні, саме 9 червня.
Окрім того, в 1997 році Організація Об’єднаних Націй затвердила Вінні Фу на посаду посла Дружби в світі.
Можливо, саме цей день надихне вас зателефонувати старому другові, з котрим не спілкувалися довгий період часу, зустрітися й гарно провести час?
Як зауважив Артур Шопенгауер (відомий німецький філософ): "Справжня дружба — одна з тих речей, про які, як про гігантських морських змій, невідомо, чи є вони вигаданими або десь існують".
Отже, від себе бажаю вам знайти ту людину, котру ви зможете назвати справжнім другом, а хто вже має - біжіть скоренько вітати її. А Рекорд ФМ, тим часом, хоче, що ми всі вияснили цю істину для себе самі й пропонує вам насолодитися прекрасними піснями про дружбу. Зі святом!