ЦІКАВЕ

Автор: alena
Містичне відео на пісню НЕ ВІДПУСКАЮ
Фіналістка нацвідбору "Євробачення-2013" Marietta Ways представила нову відеороботу на свою авторську пісню "Не відпускаю".
Героями кліпу слали хлопці із гурту "VдохVыдоХ", в тому числі і син Ірини Білик Гліб Оверчук.
Оператором відео виступив відомий голлівудський оператор українського походження Анатолій Сахно, а режисером – Семен Горов, який вигадав для сюжету незвичайну історію, а сина Ірини Білик змусив перевтілитися в рокера, який грає важку музику в лісі. "Коли я шукала музикантів для свого кліпу, то опитала всіх своїх знайомих. Мені написав Гліб, сказав, що у нього свій гурт "VдохVыдоХ", він – барабанщик і хотів би знятися в кліпі. На кастинг з ним прийшло троє музикантів, всі дуже сподобалися режисерові. Але Гліб так скромно поводився на майданчику, що його не впізнав навіть Семен Горов. Якщо б після знімань його випадково не впізнав хтось з нашої команди, я б ніколи не подумала, що це син Ірини Білик", – розповідає Marietta.
Знімали відео в Києві на Лисій горі. Коли режисер послухав пісню, то одразу побачив у ній містику і вирішив, що знімання проходитимуть саме там. Крім акторів, у кліпі задіяли тварин – пугача і коня на кличку Камиш.
Джерело: tsn.ua