ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
MamaRika – цікава трансформація і новий кліп
Пам’ятаєте милу дівчину Еріку, яка стала срібною переможницею «Фабрики зірок-3»? Забудьте. Наразі співачка вже рік, як змінила імідж і стиль виконання, і нещодавно представила новий хіт під назвою «Кач».
Після того як дівчина перестала співпрацювати з лейблом відомого в Україні продюсерського центру Сергія Кузіна, «народилася» зовсім інша зірка. Всього за рік роботи MamaRika та її команда встигли презентувати три пісні, випустити два кліпи, взяти участь у відборі «Євробачення», та бути номінованими на кілька українських музичних премій.
Вихід треку «Кач» ознаменував собою своєрідний невеличкий ювілей проекту, що має далекосяжні плани.
Сама співачка говорить, що завдяки її команді вдалося відзняти дуже яскраве і легке відео, яке має нагадувати всім про те, що не варто ніколи забувати про свою внутрішню свободу і кач.
a7e_1
Відео в стилі олд-скул гармонічно поєднане з композицією, а сама MamaRika постає перед глядачами в досить незвичайному образі з 90-х: яскравих лосинах, окулярах, і хвостом на макушці.
Комусь це відео нагадало популярний колись гурт «Територія А», а для когось стало знаковим у розумінні нового образу та стилю співачки.
До речі, ще в дебютному відео MamaRika презентувала свій оригінальний стиль, в якому поєднується українська та англійська, його ж продовжила дотримуватися і у композиції «Кач», гармонічно вписавши англійські фрази в український текст.
MamaRika2
Як здалось нам, досить легкий трек, що чудово пасуватиме як для прослуховування в авто, так і для вечірки в стилі lounge. Цікавий експеримент, який варто оцінити.
Пропонуємо зробити це просто зараз і вам.