ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
«Маленький принц» - казка, що надихає
Дитячі казки часто мають набагато глибший зміст, ніж нам здається в дитинстві, чи навіть підлітковому віці. Добра казка «Маленький принц» напевно зустрічалася майже кожному з нас, і підкорювала своєю простотою. Та Антуан де Сент Екзюпері – її автор, день народження якого святкують 29 червня,прагнув, щоб його твір читали не тільки діти, а й дорослі. Аби побачити важливі речі, повз які часто проходять.
Сьогодні ми вирішили поділитися з вами мудрими фразами з цього твору.
«Всі дорослі колись були дітьми, тільки мало хто з них про це пам’ятає»
Діти – як чистий лист. У їх головах народжуються неймовірні фантазії, мрії та ідеї. Їх емоції та почуття справжні. На жаль, дорослі часто не пам’ятають, і навіть не намагаються згадати, як це прекрасно бути дитиною, і чому варто повчитися у цих маленьких особистостей.
Антуан де Сент Екзюпері протягом всієї розповіді про Маленького Принца не втомлюється нагадувати читачам, як важливо зберегти всередині себе дитину, і не забувати про справжні дитячі мрії.
7fbd27f3766e0cbe0e717eae0946b18c
«Бачить лиш серце. Головного очима не побачити»
Цю фразу неодноразово використовували у своїх піснях та фільмах режисери і поети. Вона примушує задуматися над глобальним, і провести паралель із власним життям. Адже з плином часу і віку стає зрозуміло, що в житті не завжди діє раціональний підхід, і часто правильне рішення може підказати лише серце. Недарма у людини є «шосте відчуття», яке допомагає тоді, коли розрахунок і розум безсилі.
«Ти назавжди відповідальний за тих, кого приручив»
Цей невеличкий уривок з книги, напевно, відомий усім поціновувачам Екзюпері. І якщо сприймати його буквально, то часто ми використовуємо цю фразу, коли говоримо про домашніх улюбленців. Але якщо зважити на алегорію, закладену автором, то стає зрозуміло, що мова йде про тих дорогих і рідних людей, які знаходяться поруч. І наша задача – зробити так, щоб вони менше засмучувалися, переживали і страждали. Дбати про них так, як Маленький Принц дбав про троянду, вкривши її скляним ковпаком.
1387304275_9_3
«Треба стерпіти дво-трьох гусениць, якщо хочеш побачити метелика»
Часто за невеликими проблемами та труднощами слідує велика нагорода. Але не всі мають сили та мужність здолати їх на шляху до успіху. І тільки якщо впевнено крокувати вперед, долаючи всі перешкоди, можна досягти мети та мрії.
«Справжні чудеса не галасливі. І найважливіші події є дуже простими»
Сучасні умови життя, можливості, спокуси примушують людину ганятися за новими враженнями. І коли всі з них вже були спробувані, людині стає нудно, бо більше нічого не може її потішити. Та варто лише придивитися уважніше, і виявиться, що все найцікавіше відбувається щодня навколо. І для того, щоб це побачити і відчути, не потрібні ніякі гроші.
Все ще вважаєте «Маленького Принца» книгою для дітей? Спробуйте перечитати, і ви відкриєте для себе ще велику кількість важливих життєвих істин.