ЦІКАВЕ

Автор: t.vdovychenko
Мальдівська мрія. Відпочинок у стилі luxury
Відпочинок на Мальдівських островах часто порівнюють з казкою. Незаймана природа є цілковитою противагою шумним мегаполісам, а день відпочинку на майже безлюдних пляжах може компенсувати чи не місяць повсякденних клопотів. Блакитно-бірюзовий океан, ідеально чистий пісок, величезні пальми та райська насолода... Як в рекламі Bounty, пам'ятаєте? Там, де закінчується реальність і починається мрія:)
Цікаво, що на кожного Мальдівському острові (яких налічується більше тисячі, а розвинених - більше 200) розташовується один готель. Готелі діляться на три категорії: Deluxe, Superior та Standard, що приблизно відповідає європейській класифікації 5, 4 і 3 зірки. Нижче немає.
Однак, це аж ніяк не обмежує вас у виборі помешкання. Вілли, бунгала і котеджі у європейському, американському та навіть власне мальдівському стилі завжди готові вдовольнити найвибагливіших туристів.
f51d826a8afe0a0-700x466
А тепер, готові дивуватися цінам? Якщо ви мрієте побувати на Мальдівах, то для цього не потрібно продавати квартиру чи брати кредит. Найдешевший готель, 3-зірковий, з власним пляжем обійдеться всього у 1800 гривень на двох. Звичайно, на одну добу. Вартість росте у прямій пропорційності до покращення умов відпочинку.
За окрему віллу з власним басейном, пляжем та шефом, який готуватиме персонально для вас, можна заплатити до 30 тисяч гривень за один день перебування.
hideaway-maldives-main-pool-1600x900-1030x579
Hideaway-Maldives-villas-1-sunset-beach-villa-7-1030x579
Також чимало коштів можна витратити на екзотичну їжу та напої. Коли ви втомитесь від одноманітного відпочинку (якщо таке взагалі можливо на Мальдівах:) ), то для вас відчинять двері десятки барів та ресторанів. Заклади мають пропозиції для туристів з різними бюджетами - від 500 гривень і, певно, до нескінченності.
otdyih-u-basseyna-relax-by-the-pool-4368----2912-700x466
Майже у всіх готелях є власні дайвінг-школи, які залюбки можуть навчити, як азам, так і допоможуть перейти на наступний рівень освоєння океанських просторів. До слова, дайвінг на Мальдівах - це різноманітні коралові рифи та види риб, яких ви не зустрінете у жодному місці світу.
Reef Snorkelling
Мало хто дістається до наступного пункту під час відпочинку на Мальдівах. Як і в будь-якому туристичному центрі гості можуть відвідувати різноманітні екскурсії до столиці країни. Із найвідомішого - Національний музей, Ісламський центр, руїни португальської фортеці, колишній палац султана та велика П'ятнична мечеть із чудовою різьбою по каменю. За різними джерелами вартість екскурсій коливатиметься від 600 до 15 тисяч гривень.
Особливою пропозицією Мальдів є влаштування весільних церемоній та подальшого медового місяця. Остаточної ціни за такі послуги жоден готель не встановлює. Однак, за додаткові кошти персонал виконає всі ваші побажання та змінить доріжку з ідеально білої на айворі (теж біла, проте не ідеально), а квіти у букеті вмить перетворять на улюблені.
honeymoon
Від підрахунку загальної вартості відпочинку ми вирішили відмовитися. У кожного, в підсумку, вийде своя сума. А от враження та емоції назавжди залишаться безцінними!