ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Made in Ukraine: мультсеріал «Легенди України»
Хто б що не казав, та потенціал у українців шалений, головне тільки – вміти правильно ним розпоряджатися. Звичайно, до шедеврів мультиплікації Disney чи Pixar нам ще варто підучитися та набратися досвіду, та коли перші кроки зроблені – це значить, що українським мультфільмам таки бути.
Сьогодні ми розповімо про цілий мульсеріал під назвою «Легенди України», що побачив світ у 2008 році. І це не просто розважальне відео, а історія найцікавіших та найвидатніших місць нашої країни.
1rqLUJZTFx
Головний герой – футбольний фанат Нік, який разом зі своїм вірним «другом» Шевою – футбольним м’ячем, відкривають таємничу печеру, де знаходять старовинну карту України.
Вона виявляється не просто пам’яткою, а справжнім магічним порталом у минуле нашої Батьківщини. Магія супроводжує головного героя протягом усього мультфільму, і навіть допомагає оживити м’яч, разом з яким хлопчик і починає свої багаточисельні подорожі.
13209247864ebbb672003ea-199x199
Можемо сміливо стверджувати, що мультсеріал буде цікавим не тільки для дітей, у якості навчального відео, а й для дорослих, які хочуть дізнатися про те, в якій цікавій державі вони живуть. Наприклад, ви зможете побачити серію про те, «Як жінки Львів врятували», про «Виникнення Карпат», про шахти Донбасу, моря, ліси походження міст, містечок і сіл, і ще багато історичних фактів, які справді захоплюють.
Мультфільм був створений напередодні Євро-2012, а тому і головний герой обраний футбольним фаном невипадково. Саме таким чином закордонним гостям пропонувалося дізнатися більше цікавого про Україну.
На сьогодні це найдовший мульсеріал і якщо ви ще не встигли з ним познайомитися, мерщій переглядайте перші кілька серій.