ЦІКАВЕ

Автор: alena
Любимо, співаємо, ховаємо в серце... (початок творчості оновленого гурту СКРЯБІН)
"Любимо, співаємо, ховаємо в серце.." – з таким підписом презентували свою нову роботу колектив "Скрябін" – кавер на пісню Андрія Кузьменка "Я сховаю тебе".
Колективу із назвою "Скрябін" подарували нове дихання. Відтепер, головною солісткою гурту є Ольга Лізгунова (українська співачка, солістка музичних гуртів: "Пающіє труси" та "LIZ GUN", бек-вокалістка гурту "Скрябін").
Одразу після об'єднання музиканти записали пісню.
Гітарист та менеджер гутру "Скрябін" Олекій Зволинський зазначив, що цей трек народився спонтанно.
"Цей запис виник не заплановано – як і вся теперішня наша діяльність. Ми не розробляємо стратегію популяризації гурту, не плануємо концертів і не загадуємо наперед. Все, що зараз відбувається у "Скрябін" – реакція на запити шанувальників.  Так само, імпровізовано, народився і новий варіант пісні "Я сховаю тебе". Готуючись до концерту у Львові, що відбувся у лютому, ми записали відео запрошення, в якому Оля заспівала під гітару цю пісню. Вийшло гарно і це наштовхнуло нас на думку, що Оля могла б заспівати й інші пісні із репертуару. А новий варіант пісні "Я сховаю тебе" ми записали у студії і тепер презентуємо нашим шанувальникам", - зазначив він.
Ольга Лізгунова назвала пісню відтворенням того, що написав Кузьма.
"Ми просто зіграли так, як відчули – не мудруючи і не намагаючись ускладнити те, що написав Кузьма. Він сказав просто про складне. А ми це відтворили".
Можемо оцінити музичну роботу саме зараз.
Цікаво, чи оновлений гурт і надалі співатиме у колишньому стилі?