ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Літо триває: новий запальний трек від Дженіфер Лопес
Чоловіки і жінки всього світу продовжують захоплюватися цією 47-річною співачкою. Вона – втілення жіночності і краси, а ще – неймовірного таланту. І нещодавно ця спокуслива американка представила новий літній сингл «Ni Tu Ni Yo».
Аби заінтригувати фанатів, за кілька днів до релізу Лопес виклала в Instagram його обкладинку, на якій постала в неймовірній жовтій сукні, яку розвіював вітер. Як виявилося, цей образ був створений для кліпу, який з'явився дуже скоро після виходу пісні.
Роботу вона записала в дуеті з кубинським гуртом Gente de Zona, і в результаті вийшла дуже приємна, мелодійна композиція, під яку просто неможливо встояти.
Пісня «Ni Tu Ni Yo» ввійде, до речі, до нового іспаномовного альбому співачки, презентація якого запланована на вересень цього року. Це буде другий альбом цією мовою, і його з особливим нетерпінням чекають шанувальники Лопес.
1499798427_601_jennifer-lopez-y-gente-de-zona-estrenaron-el-video-de-ni-tu-ni-yo
Презентація кліпу «Ni Tu Ni Yo» відбулася 10 липня, і глядачі мають можливість побачити співачку у кількох спокусливих образах, в яких вона позує перед фотографом. Не обійшлося і без улюбленої багатьма чоловіками нотки «ню» - Лопес періодично з’являється у кліпі прикритою лише великими пальмовими листками.
jlo-ni-vid
До речі, це перший досвід співачки у поєднанні поп-музики і реггетону, у якому працюють гурт Gente de Zona, і маємо сказати, що експеримент таки вдався. Насолодитися шикарним вокалом, і чудовими пейзажами маєте можливість і ви. Варто лише сказати, що за першу добу після релізу, кліп зібрав більше 2,2 млн. переглядів. Можливо і ваш голос доповнить цю кількість.