ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
КВК – гра, що дала життя
Колись всім відомий Клуб веселих та кмітливих мав вигляд передачі під назвою «Вечір веселих питань», ідея якої була запозичена у чеських телевізійників. А в 1961 році телепередача вийшла на екрани радянських глядачів саме під назвою КВК.
Десятки років вона збирала перед екранами мільйони глядачів і дала життя багатьом гумористичним передачам, та зробила відомими не одного учасника. Українська Ліга КВК була відкрита у 1999 році.
kvn_2014_03
Сьогодні, 8 листопада, у День КВК ми вирішили порадувати вас підбіркою найкращих жартів українських гумористичних шоу. І радіємо, що їх кількість зростає, а майстерність учасників жартувати з кожним разом покращується.
Вечірній квартал
Гумористичне шоу від усім відомої команди КВК «95 квартал» з’явилося на екранах в 2005 році, і до сьогодні заряджає глядачів позитивом та жартами на політичну та соціальну тематику.
Розсміши коміка
Неймовірно, але цьому гумористичному шоу, на яке приходять звичайні люди аби продемонструвати свою гумористичну майстерність перед ведучими, вже більше 6 років. За цей час кого тільки не бачили там – учнів, студентів, бабусь і дідусів, вчителів, неформалів. Що ще раз доводить факт про те, що українці вміють посміятися, і над собою теж.
Дизель шоу Його авторами стали учасники української команди КВК «Дизель» з Вінниці. Почавши свою кар'єру з витупів у КВК, гумористи з часом "доросли" і до власного шоу, втигнувши навіть дати не один великий концерт.
Ліга Сміху Український аналог КВК, в якому команди та окремі учасники змагаються в гумористичних номерах або відповідях між собою. Створена передача була також славнозвісною студією «Квартал 95» і стартувала у 2014 році.
Вар’яти шоу
Ідея створення цього гумористичного шоу належить Сергію Притулі – відомому українському телеведучому та стенд-ап коміку. До цього він активно приймав участь у випусках телевізійного проекту «Файна Юкрайна», і є резидентом Comedy Club Ukraine. Зрозумілий, влучний та яскравий гумор Притули подобається всім.