ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Купити й прочитати: книжкові новинки, що з'являться до кінця року
Читання знову в моді. Але якщо думаєте, що всі, кого постійно помічають з книжками читають, помиляєтесь. Особливо палкі "модники" часто використовують книжку в якості аксесуару, аби не відставати від трендів. Але ми впевнені, що краще менше та краще, і без понтів. Нехай з книжкових новинок ви вподобаєте лише одну, але таку, від якої було б неможливо відірватися.
Перед вами міні-список творів, на які варто звернути увагу:
940x1429_1_fca6b191681ddac9da0db9ac1d56b3c1@940x1429_0xc0a839a4_1342326741484139855-674x1024
"Люди серед дерев", Ханья Янагіхара
Це дебютний роман американської письменниці гавайського походження, який вийшов у 2013 році. Свого часу він зібрав багато схвальних відгуків літературних критиків та читачів. Але до останнього часу прочитати його можна було лише мовою оригіналу.
Та, на щастя, цікавість до творчості Ханьї Янагіхара стала зростати, і перекладам бути. Історія твору повністю заснована на реальних подіях. Головний герой - практично точна копія Деніеле Гайдузеке, відомого педіатра та вірусолога, лауреата Нобелівської премії, якого у 1996 році звинуватили у педофілії. В схожу ситуацію потрапляє і центральний персонаж.
MyCollages_24_
"Ось я", Джонатан Сафран Фоер
Перший роман письменника "Повна іллюмінація" отримав нагороду Гардіан за "Кращу дебютну книгу". Над твором "Ось я" Джонатан працював цілих 10 років. Тема була нелегкою і близькою, тому письменник щоразу брав тайм-аути, аби добре обдумати кожну деталь. Це не той випадок, коли шедевр з'являється за місяць.
В центрі сюжету єврейська сім'я, шлюб якої під загрозою. Все це страшенно виснажує всіх її членів, зважаючи ще й на те, що конфлікт розгортається на фоні політичних програм на Близькому Сході.
MyCollages_41_
"Унікальний екземпляр. Історії про те про се", Том Хенкс
Пам'ятаєте хто такий Том Хенкс? Так, так, відомий актор і володар двох Оскарів. Виявляється, він ще й знаходить час на написання книжок. І говорять, що виходить це у нього не гірше, аніж грати в кіно. Хоча, чого вірити тому, що говорять, якщо можна перевірити все самостійно.
Книга "Унікальний екземпляр" - це 17 історій-нарисів про звичайних людей, кожна з яких була надрукована актором власноруч на 17 раритетних друкарських машинках.
uaZqIIxZhZOluupCil8WMQ-default
"Зрушення. Як вижити в стрімкому майбутньому", Джой Іто та Джефф Хоуі
Не дарма ми часто чуємо про те, що сучасне покоління готує своїх дітей до позавчорашнього дня. А для того, аби вижити в майбутньому потрібно вчитися швидко адаптуватися до нових реалій. Автори пропонують 9 ключових принципів, знаючи які, ви будете підготовлені до будь-яких радикальних змін.
1200px-William_H_McRaven-819x1024
"Заправляй ліжко. 10 простих правил, що можуть змінити твоє життя, і, можливо, увесь світ", Уільям Макрейвен
Про мотивацію та життєві правила написані тисячі книжок, але якщо ви ще не знайшли серед них свою, тоді почитайте, що з цього приводу думає колишній "морський котик". Всі поради перевірені автором на власному досвіді, і, за його словами, навіть рятували йому життя.