ТОП новина

Автор: t.vdovychenko
Кулінарний чемпіонат «Battle Chefs 1.0» почастував Рекорд FM смаколиками
У Житомирі відшумів обласний чемпіонат з кулінарного мистецтва і сервісу «Battle Chefs 1.0». Інформаційним партнером турніру стала радіостанція Рекорд FM. Приємним сюрпризом для колективу 105.2 стали нагороди та смаколики:)
gssavmpldbu
Організатором проекту «Battle Chefs 1.0» є рекордний шеф Віктор Фіалковський. Віктор давав вам поради щодо кулінарії у програмі "Рецепти від шефа", а у новому сезоні шеф-кухаря можна почути у ранковому шоу "Bla-Bla-Ранок" о 9:45.
Кулінарний чемпіонат проходив у центрі оптової торгівлі "METRO". До участі запросили як кухарів-професіоналів, так і тих, хто тільки навчається цьому мистецтву пригтування їжі. Майданчик чемпіонату розділили на кілька зон. Зокрема, у напрямку АРТ-клас преставили торти, короваї, вироби із шоколаду та різні види хліба.
20160916battlechefs_02
Також не оминули увагою і сервіс-працівників. Офіціанти демонстрували навики із з обслуговування, сервірування столу, складання серветок, декантування вина.
Під час чемпіонату проводилось багато майстер-класів від титанів кулінарної справи. Своїм досвідом із кулінарами поділився також італійський гастрокритик, президент Асоціації підприємців Південної Італії Паоло Брешіа. Також Віктор Фіалкровський провів мастер-клас для дітей учасників АТО. Малеча отримала зовсім нелегке завдання. Діти мали приготувати французькі брускети із тушеним габузом, грушею та блакитним сиром.
kulinarchemp4
Крім того, на відвідувачів справило незабутнє враження кріо-шоу з використанням рідкого азоту та сухого льоду.
20160916_img_0041
Фото: Житомир.info