ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Куди поділась дівчинка? Брітні Спірс
Ті, чиє дитинство та молодість припали на шалені "нульові" точно пам'ятають це миле, янгольське дитя, яке зачаровувало всіх своїм голосом. В той час Брітні називали підлітковим поп-ідолом, і навіть кращою неповнолітньою виконавицею десятиріччя. Після того були і слава, і провал, і знову підняття з глибокого дна. 2 грудня Брітні Спірс свякуватиме свій 36-ий день народження, і це прекрасний привід, аби згадати націкавіші факти її творчості та біографії.
Перший альбом Брітні "Baby One More Time", що вийшов у 1999 році створив справжній фурор у світовому шоу-бізнесі. П'ять вбивчо-популярних хітів, які у ньому містились, співали всі - від маленьких до великих. Танцмайданчики шаленіли, кількість фанатів збільшувалась у геометричній прогресії, а саму Спірс боготворили.
uzn_1462538112
Її хіт "Baby One More Time" швидко очолив найвідоміший хіт-парад Billboard Top 100. Наступні шість альбомів отримали не мешу популярність, та щоразу підтверджували статус поп-принцеси.
Але окрім музичного таланту прихильників завжди цікавило і життя співачки. Особлива увага була прикута до дівчини на зорі її кар'єри ще й тому, що вона почала зустрічатися з ще одним музичним кумиром того часу – Джастіном Тімберлейком. Цікавість фанатів сягала такого рівня, що деяким з них навіть вдалося дізнатися, що саме для нього Брітні берегла цнотливість.
uzn_1386055662
Далі все, як то кажуть, пішло-поїхало. Скандали з відвертими фото молодої зірки, що суперечили образу скромниці, постійні розмови про пластичні операції та романи зі знаменитостями.
Та навіть незважаючи на це у 2002 році співачка була визнана найвпливовішою людиною року по версії Forbes. Адже за скандалами та плітками стояла плідна творча робота та активна допомога молоді. Так, Брітні організувала спеціальний творчий табір, де діти з малозабезпечених сімей мали можливість попрацювати з найкращими хореографами, вчителями вокалу та іншими діячами мистецтв.
Спірс ніколи не жалкувала грошей на благодійність, і пожертвувала 2 млн. доларів тим людям, чиї близькі загинули під час теракту 11 вересня 2001 року.
17919_322
Але що ж трапилося з тією прекрасною принцесою, яка підкорювала серця всіх? Чому вона в якийсь момент скотилася в прірву? Багато хто говорить про те, що співачка так і не змогла знайти справжнє жіноче щастя. Двічі вийшовши заміж та народивши дітей, її шлюби, на жаль, не були щасливими. Її завжди тягнуло на «поганих хлопців», а тому нічого дивного, що такі романи закінчувалися не найкращим чином. У свої складні часи Брітні «злигалася» ще з однією відомою скандалісткою та любителькою потусити – Періс Хілтон. Така дружба принесла співачці хіба тільки чергові скандали.
uzn_1386060052
Сьогодні зірка зустрічається з одним зі своїх танцюристів. І віддані фанати продовжують сподіватися, що успіх в особистому житті буде не менший, аніж у творчому.
Сама ж Брітні Спірс, нещодавно випустивши пісню «Glory» сповістила всіх, що активно працює в студії, аби скоро знову порадувати всіх черговим хітом.