ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Підсумки року: українські фільми 2017, які варто переглянути
Кінець року - саме час підбивати підсумки. Кожен з нас підраховує кількість здобутків та співвідносить їх з поразками, аналізує уроки долі та отримує плюсики до карми за добрі справи. Цього року ми багато говорили про український шоу-бізнес та кіноіндустрію, і ось, в завершення 2017-го вирішили обрати три кращих українських фільми, які, на нашу думку, заслуговують називатися такими.
Вітчизняний кінематограф цього року справді досяг неабиякого успіху, нарешті українські режисери отримали змогу продемонструвати свій талант, та відзняли кілька досить конкурентоспроможних картин. Найкращими з них ми вважаємо:
21876
Кіборги
Насправді, це не видовищний бойовик, це картина, яка націлена продемонструвати події, що відбуваються на війні з точки зору людини, яка готова попри все захищати свою Батьівщину. На сторожі нашого з вами спокою такі ж прості люди, як і ми з вами, але лише з тією різницею, що точно знають ціну життя.
Прожити екранні два тижні з головними героями "Кіборгів" психологічно важко, але варто, якщо хочете дізнатися правду.
61_main
Dzidzio Контрабас
Не лишили українців цього року і без веселощів. Божевільна та вибухова комедія, в центрі якої компанія хлопців, що займаються контрабандою. Це приносить суттєвий дохід, але в якийсь момент бажання грошей перекриває відчуття небезпеки. В цей же час на життєвому шляху контрабандистів з'являється ще й красива жінка. А далі й самі знаєте, все йде шкереберть.
Рекомендовано дивитися всім, кому не вистачає позитивних емоцій.
chervonyj-3
Червоний
Не забули ми і про історичні картини, серед яких найвдалішою вважаємо фільм грузинського кінорежисера Заза Буадзе. У ньому можна прослідкувати одвічну проблему єднання Сходу та Заходу України на прикладі двох головних героїв. Вони, потрапивши до ГУЛАГу, і в якийсь момент зрозумівши, що Батьківшина - одна, починають допомагати один одному у нелегких буднях, що більше нагадують кола пеклу.
Тож, якщо ви ще не встигли переглянути найкращі фільми цього року, не гайте часу.