ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Коворкінг - нове слово в світі бізнесу
Сучасне життя - динамічне та стрімке. Вчасно отримувати інформацію та пізнавати нове - одна з головних умов, яка дозволяє "триматися на плаву". Та іноді встигнути осягнути все і одразу видається неможливим, особливо коли на тебе чекає ще й купа роботи. Говорячи про коворкінг, варто одразу зазначити, що за цим терміном ховається досить просте пояснення поняття, і про нього ми вам із задоволення розповімо.
Якщо ви володієте англійською, або навіть просто "озброїтесь" словником, то виявите, що в перекладі "co-working" значить ніщо інше, як "спільна робота".
coworking
Якщо перенести це поняття у бінес сферу, то перед нами постає простір, де можуть працювати всі бажаючі. Тобто люди будь-яких професій можуть працювати пліч-о-пліч, використовуючи сучасні гаджети - смартфони, планшети, ноутбуки.
В чому плюс таких загальних офісів? Уявіть ситуацію: ви починаючий бізнесмен, який потихеньку налагоджує свою справу, все йде непогано, але постійно виникає потреба зустрічатись з клієнтами, партнерами, вести переговори, підписувати документи. Звичайно, робити це можна в першому ліпшому кафе, але місця для неформальних зустрічей - не завжди вдалий варіант. До того ж плюс до іміджу точно не додає.
91fac1a580a4478abcaef7122034bb5c
Потрібен офіс. Але орендувати приміщення з меблями або купити в нього все необхідне, враховуючи оплату за прибирання та безпеку  - досить витратно. А справа то ще не приносить стільки прибутку. От в такому випадку на допомогу прийде коворкінг. Ви просто орендуєте робоче місце в загальному просторі за відносно невеликі гроші, і маєте місце для роботи та проведення зустрічей.
Ще один плюс такої форми організації роботи в тому, що платити ви можете лише за час перебування, тобто навіть погодинно, що суттєво економить бюджет молодого підприємця.
IMG_8125
Коворкінг центри також часто дають можливість орендувати собі і офіс на їх базі, який, а потреби можна розширювати.
Крім того, на базі коворкінгу організатори часто проводять загальні тренінги, семінари, зустрічі з цікавими людьми, де учасники мають чудову можливість отримати нові знання, підвищити свій професійний рівень та познайомитися з потрібними людьми.
Отже, не так страшні нові поняття, як про них говорять. І сьогодні ми ще раз у цьому переконались.