ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Користь та необхідність фітнес-браслетів
Здоровий спосіб життя – запорука гарного самопочуття, більш тривалого життя, і міцного здоров’я. А так як сучасний світ вже давно поглинула електроніка, то у кожного з нас з’явилась можливість зробити заняття спортом більш ефективними, враховуючи всі індивідуальні особливості. Для цього часто використовують фітнес-браслети. Чи справді вони потрібні і яку користь в собі несуть? Давайте з’ясуємо.
Ці невеличкі зручні пристрої, що нагадують годинник, справді дарують своїм власникам кілька чудових можливостей: Rezhim_Dnya_dlya_pohudeniya_Glavnoe_son_Rezhim_zhavoronkam_i_sovam_2
1. Дізнатися більше про свій організм. Дати правильну оцінку своєму режиму дня, харчування та відпочинку неможливо без конкретних цифр. До того ж, часто нам важко зробити це об’єктивно. Наприклад, багато хто думає, що залишаючи себе без сніданку можна суттєво схуднути. Але багатьом так і не відомо, що такі «маніпуляції» значно сповільнюють процес обміну речовин.
А наручні гаджети допомагають аналізувати активність, зберігаючи всі дані у вигляді графіків та схем, які володар браслету зможе потім легко інтерпретувати на проаналізувати.
kak-nachat-begat1-300x200
2. Стати більш дисциплінованими. Ви вже два тижні ходите до спортзалу, або місяць влаштовуєте ранкові пробіжки, а результат все ще непомітний? Саме цей фактор часто буває вирішальним, коли ми кидаємо  ідею на самому її початку.
А от завдяки фітнес-браслету ви зможете бачити перші зрушення уже з першого дня. Витрачені калорії, перші успіхи в фізичних вправах, їх динаміка - все це прекрасний мотиватор для продовження занять. А якщо підключити до програми ще й своїх друзів, то дух суперництва однозначно приведе до позитивних результатів.
623
3. Дотримуватися дієти. Більше не потрібно записувати продукти, які ви споживаєте у щоденник харчування, і довго шукати їх калорійність. За допомогою фітнес-браслету ви зможете слідкувати за витраченими калоріями, а за допомогою спеціальної програми швидко занотовувати страви зі свого раціону, обравши їх зі списку, або просканувавши штрих-код.
09be3f8b38ab0786d5bdf90b03b36bb0
4. Висипатися. Всім відомо, що сон – один з важливих факторів хорошого самопочуття. Фітнес-браслет не тільки зафіксує і покаже ваш звичний режим дня, який ви потім зможете легко коригувати, а й дізнаєтеся які навантаження заважають вам міцно спати, а які навпаки цьому сприяють. Завдяки цьому чудо гаджету ви зможете визначити найкращий час для сну та ранкового пробудження, і навіть слідкувати за дією ліків.
Отже, якщо у вас є «розумний браслет», всі дані про ваш режим активності, відпочинку та харчування будуть зберігатися в одній програмі. Вам не потрібно буде шукати велику кількість додатків, а потім намагатися зібрати до купи необхідні дані. За вас все зробить програма, а вам лише залишиться робити висновки.